n95 rulez!
Opinia negatywna
Jestem w heyah, i nie powiem - aź mi się przeklinać zachciało...
.opera-mini.net | 03.07.2012, 22:07
ssaa
Opinia negatywna
Jeśli to okaże się prawdą to przenoszę numer do innej sieci (jestem z Heyah od samego początku)
.gl.digi.pl | 03.07.2012, 22:07
VEGO
Opinia negatywna
Widzę, że T-Mobile szuka dodatkowej kasy :(
Wystarczy tylko, że te 7,7 miliona użytkowników sprawdzi raz dziennie stan konta to T-Mobile dostanie 308000 zł, i to tylko za jeden dzień... W skali roku mogą to być bardzo duże pieniądze, ciekawe na co je operator przeznaczy? :)
Wystarczy tylko, że te 7,7 miliona użytkowników sprawdzi raz dziennie stan konta to T-Mobile dostanie 308000 zł, i to tylko za jeden dzień... W skali roku mogą to być bardzo duże pieniądze, ciekawe na co je operator przeznaczy? :)
.play-internet.pl | 03.07.2012, 22:07
kostek
Opinia negatywna
Nie trzeba być jasnowidzem żeby przewidzieć masowy odpływ z T-mobile, oczywiście jeśli ta informacja jest prawdziwa. Mnie się zdaje że T-mobile rzuciło taką myśl w przestrzeń i teraz obserwuje jakie są reakcje. Za kilka dni ktoś od nich powie że to plotka/czarny PR konkurencji czy coś podobnego i opłaty nie będzie. Ale jeśli to prawda to czekają ich ciężkie czasy.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 03.07.2012, 22:07
tomasz
Opinia negatywna
Trzeba spadać do innych. Nic dodać nic ująć!!!
.231.7.82.koba.pl | 03.07.2012, 21:07
behemot
Opinia negatywna
A później wyjdzie na to, że vat będzie trzeba do tego dopłacać. Jakaś pomyłka jak cały T-Mobile. Czy to są te obiecane promocję po przejściu z ery? Era lepiej funkcjonowała. Liczę na szybki upadek tego operatora
.opera-mini.net | 03.07.2012, 17:07
assassinek
Opinia negatywna
Mam karte ze starej Ery, dla mnie żaden problem zmienic na sieć, która takich opłat nie pobiera, mam nadzieje że T-mobile w tym roku zanotuje SUPERRRRRR strate i zbankrutuje :D
.54.22.223 | 03.07.2012, 17:07
7
Opinia negatywna
To jakby płacić w hipermarkecie za przyłożenie kodu kreskowego na opakowaniu do ściennego elektronicznego czytnika. Żałosne - płacić za to, że chce się znać stan swoich pieniędzy?
.227.108.200 | 03.07.2012, 15:07
Azure
Opinia neutralna
Ja tam nie zauważę różnicy... i tak w heyah mam SMS w sieci za darmo, połączenia w sieci po doładowaniu za darmo, pakiet 1000 SMS do wszystkich za 3.9 zł + pakiet netu 600 mb za 15 zł, po doładowaniu za 30 co miesiąc zostaje mi ponad 11 zł na rozmowy do innych sieci więc to jest nawet sporo.
Też mi się zdaje, że to drobiazg. Podobnie jak podwyższenie wieku emerytalnego - wszak wszyscy lubią pracować, zniesienie ulgi podatkowej na dzieci, czy za internet; podatek katastralny. Niektórzy nie zauważą. Szczególnie Ci, których obsługują niezłe kancelarie prawne. Kto by w tym kontekście przejmował się 4 groszami od kilku milionów użytkowników. Ile to daje jednorazowo? Jakieś 300 tysięcy? Co to jest? Poza tym można jeszcze być/wrócić na utrzymanie rodziców. Brać zasiłek. I bimbać na wszystko. Rzeczy najlepiej nie zauważać. Może wtedy same znikną?(jf)
Też mi się zdaje, że to drobiazg. Podobnie jak podwyższenie wieku emerytalnego - wszak wszyscy lubią pracować, zniesienie ulgi podatkowej na dzieci, czy za internet; podatek katastralny. Niektórzy nie zauważą. Szczególnie Ci, których obsługują niezłe kancelarie prawne. Kto by w tym kontekście przejmował się 4 groszami od kilku milionów użytkowników. Ile to daje jednorazowo? Jakieś 300 tysięcy? Co to jest? Poza tym można jeszcze być/wrócić na utrzymanie rodziców. Brać zasiłek. I bimbać na wszystko. Rzeczy najlepiej nie zauważać. Może wtedy same znikną?(jf)
.xdsl.centertel.pl | 03.07.2012, 14:07