Andrzej
Opinia neutralna
No straszna afera! Czy sprawdzacie stan konta co pięć minut, że tak was wzięło na zrzędzenie? Wszystko, co jest darmowe rodzi patologię. Gdy zapytałem swojego 12-letniego syna dlaczego co chwila sprawdza konto na swoim TakTaku powiedział, że przecież to nic nie kosztuje. To obciąża sieć, bo każde sprawdzenie to mała porcja danych do przesłania, a kilkaset tysięcy takich porcji na godzinę to już znaczący, gratisowy transfer.
- I przygotujmy wreszcie jakieś sensowne przepisy podatkujące każdy łyk wody i haust powietrza. Czuję się do szczętu zdemoralizowany denerwująco niskimi, hurtowymi opłatami klimatycznymi i tym, że nadal mogę sobie wykopać studnię. Tak, żyjemy w czasach zdemoralizowanego społeczeństwa i łagodnych dobrych organizmów korporacyjno-państwowych, które dbają, by demoralizacja nie poszła zbyt daleko. I nawet obywatele powoli jakby dochodzą do właściwego poziomu świadomości. Nie chodzi o aferę; raczej o zaprzęganie kury, która do tej pory leniwie znosiła jajka do pługa - nie tylko w tej sprawie, ale w każdej innej, która dotyka obywatela tego państwa każdego dnia. Kropla po kropli drąży skałę, a państwo i monopoliści nasze kieszenie. Nie trzeba być ekonomistą, żeby dostrzec ten postępujący drenaż. I - bez urazy - zacząć myśleć choć trochę ekonomicznie, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto. Niemniej złudna wolność, którą się cieszymy pozwala robić ze swoimi pieniędzmi w granicach prawa co się komu żywnie podoba. Są kury, które urodziły się do pługa. (jf)
- I przygotujmy wreszcie jakieś sensowne przepisy podatkujące każdy łyk wody i haust powietrza. Czuję się do szczętu zdemoralizowany denerwująco niskimi, hurtowymi opłatami klimatycznymi i tym, że nadal mogę sobie wykopać studnię. Tak, żyjemy w czasach zdemoralizowanego społeczeństwa i łagodnych dobrych organizmów korporacyjno-państwowych, które dbają, by demoralizacja nie poszła zbyt daleko. I nawet obywatele powoli jakby dochodzą do właściwego poziomu świadomości. Nie chodzi o aferę; raczej o zaprzęganie kury, która do tej pory leniwie znosiła jajka do pługa - nie tylko w tej sprawie, ale w każdej innej, która dotyka obywatela tego państwa każdego dnia. Kropla po kropli drąży skałę, a państwo i monopoliści nasze kieszenie. Nie trzeba być ekonomistą, żeby dostrzec ten postępujący drenaż. I - bez urazy - zacząć myśleć choć trochę ekonomicznie, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto. Niemniej złudna wolność, którą się cieszymy pozwala robić ze swoimi pieniędzmi w granicach prawa co się komu żywnie podoba. Są kury, które urodziły się do pługa. (jf)
.play-internet.pl | 11.07.2012, 10:07
VIP
Opinia negatywna
Szkoda że ta sieć zaczyna sama siebie pogrążać.Żadna inna nie wpadła na tak głupi pomysł aby za sprawdzanie stanu konta pobierać opłaty. Dlatego piszcie do Heyah co o tym sądzicie to może zmienia zdanie oto ich adres kontaktowy [email protected]. Może jeśli im uświadomimy błąd jaki robią to zmienią zdanie.
.181.148.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 06.07.2012, 13:07
989piotr
Opinia negatywna
to co napisał Pan Jacek Filipowicz jest niestety prawdą... Wczoraj z T-mobile przyszło pismo, że wprowadzą opłatę w wysokości 0,04 PLN za sprawdzenie środków na koncie normalnie paranoja ....
.sochaczew.mm.pl | 06.07.2012, 10:07
anubis25
Opinia neutralna
Wlasnie to jest Polska.Dlatego z tego bagna wyjechalem 7 lat temu.Kraj, gdzie legalnie okrada sie obywateli.Za granica bierzesz telefon w abonamencie ,to po roku koszt telefonu w raz z rozmowami,sms-ami,internetem,wychodzi tyle ,co koszt samego nowego telefonu w Polsce. (SGS III).Banda zlodziei.
.dsl.digiweb.ie | 05.07.2012, 21:07
wojtek89
Opinia negatywna
dzięki takim działaniom na pewno stracą wielu użytkowników a może mają po prostu za dużo użytkowników i chcą aby znaczna ich część odeszła do innych operatorów. Generalnie dziadostwo
.acn.waw.pl | 05.07.2012, 16:07
adaśko :(
Opinia negatywna
fajnie to jest żalosne ale oni tego za jakis czas pożaluja moze za 2 - 3 miesace dobrze ze mam druga karte w orange .
.opera-mini.net | 05.07.2012, 15:07
MacDroid
Opinia negatywna
WTF???
Nawet za sprawdzenie stanu konta będą opłaty? Naprawdę, jak T-mobile pojawiło się w Polsce i zajęło miejsce kochanej ery, to teraz jest wielki syf. Mało ofert, dodatkowo marne, wysokie ceny itp. Ja mam telefon na umowę (jeszcze z ery)i do końca mojej umowy został jeszcze rok. Nie mogę się doczekac końca. Potem jak wszyscy przenoszę się do Playa. Wielka łapa w dół dla T-mobile !!!
Nawet za sprawdzenie stanu konta będą opłaty? Naprawdę, jak T-mobile pojawiło się w Polsce i zajęło miejsce kochanej ery, to teraz jest wielki syf. Mało ofert, dodatkowo marne, wysokie ceny itp. Ja mam telefon na umowę (jeszcze z ery)i do końca mojej umowy został jeszcze rok. Nie mogę się doczekac końca. Potem jak wszyscy przenoszę się do Playa. Wielka łapa w dół dla T-mobile !!!
.dynamic.chello.pl | 05.07.2012, 14:07
KornFanHead
Opinia negatywna
Nawet jeśli to nie wejdzie i jest tylko taki pomysł to już teraz T-Mobile i Heyah strzelają sobie w kolano. Mam drugi numer w Heyah i od niedawna obserwowałem jak stawała się konkurencją dla Play Fresh. Tymczasem takie coś to skok 10 lat wstecz w rozwoju sieci.
A potem się wszystkie sieci dziwią, że wszyscy idą do Play-a choć wszędzie trąbią że mają super oferty. Jak widać dawna Era jest i była najbardziej złodziejską siecią!
A potem się wszystkie sieci dziwią, że wszyscy idą do Play-a choć wszędzie trąbią że mają super oferty. Jak widać dawna Era jest i była najbardziej złodziejską siecią!
.esnet.pl | 04.07.2012, 18:07
klient
Opinia negatywna
Jeśli to prawda z tymi opłatami to odchodze do innej sieci a w heyah jestem od 7 lat. zupełnie powariowali zamiast się rozwijać to heyah chyba cofa sie w rozwoju...
.free.aero2.net.pl | 04.07.2012, 10:07
Szymon
Opinia negatywna
Już nie mają na czym zarabiać-.-
.ip.netia.com.pl | 04.07.2012, 02:07