Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
2,0% 
icon down
 81,6% 
icon unknown opinion
 16,3% 
Default user logo
Andrzej

Opinia neutralna

No straszna afera! Czy sprawdzacie stan konta co pięć minut, że tak was wzięło na zrzędzenie? Wszystko, co jest darmowe rodzi patologię. Gdy zapytałem swojego 12-letniego syna dlaczego co chwila sprawdza konto na swoim TakTaku powiedział, że przecież to nic nie kosztuje. To obciąża sieć, bo każde sprawdzenie to mała porcja danych do przesłania, a kilkaset tysięcy takich porcji na godzinę to już znaczący, gratisowy transfer.
- I przygotujmy wreszcie jakieś sensowne przepisy podatkujące każdy łyk wody i haust powietrza. Czuję się do szczętu zdemoralizowany denerwująco niskimi, hurtowymi opłatami klimatycznymi i tym, że nadal mogę sobie wykopać studnię. Tak, żyjemy w czasach zdemoralizowanego społeczeństwa i łagodnych dobrych organizmów korporacyjno-państwowych, które dbają, by demoralizacja nie poszła zbyt daleko. I nawet obywatele powoli jakby dochodzą do właściwego poziomu świadomości. Nie chodzi o aferę; raczej o zaprzęganie kury, która do tej pory leniwie znosiła jajka do pługa - nie tylko w tej sprawie, ale w każdej innej, która dotyka obywatela tego państwa każdego dnia. Kropla po kropli drąży skałę, a państwo i monopoliści nasze kieszenie. Nie trzeba być ekonomistą, żeby dostrzec ten postępujący drenaż. I - bez urazy - zacząć myśleć choć trochę ekonomicznie, zamiast wyrzucać pieniądze w błoto. Niemniej złudna wolność, którą się cieszymy pozwala robić ze swoimi pieniędzmi w granicach prawa co się komu żywnie podoba. Są kury, które urodziły się do pługa. (jf)
.play-internet.pl | 11.07.2012, 10:07

R E K L A M A
Default user logo
VIP

Opinia negatywna

Szkoda że ta sieć zaczyna sama siebie pogrążać.Żadna inna nie wpadła na tak głupi pomysł aby za sprawdzanie stanu konta pobierać opłaty. Dlatego piszcie do Heyah co o tym sądzicie to może zmienia zdanie oto ich adres kontaktowy [email protected]. Może jeśli im uświadomimy błąd jaki robią to zmienią zdanie.
.181.148.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl | 06.07.2012, 13:07
Default user logo
989piotr

Opinia negatywna

to co napisał Pan Jacek Filipowicz jest niestety prawdą... Wczoraj z T-mobile przyszło pismo, że wprowadzą opłatę w wysokości 0,04 PLN za sprawdzenie środków na koncie normalnie paranoja ....
.sochaczew.mm.pl | 06.07.2012, 10:07

R E K L A M A
Default user logo
anubis25

Opinia neutralna

Wlasnie to jest Polska.Dlatego z tego bagna wyjechalem 7 lat temu.Kraj, gdzie legalnie okrada sie obywateli.Za granica bierzesz telefon w abonamencie ,to po roku koszt telefonu w raz z rozmowami,sms-ami,internetem,wychodzi tyle ,co koszt samego nowego telefonu w Polsce. (SGS III).Banda zlodziei.
.dsl.digiweb.ie | 05.07.2012, 21:07
Default user logo
wojtek89

Opinia negatywna

dzięki takim działaniom na pewno stracą wielu użytkowników a może mają po prostu za dużo użytkowników i chcą aby znaczna ich część odeszła do innych operatorów. Generalnie dziadostwo
.acn.waw.pl | 05.07.2012, 16:07
Default user logo
adaśko :(

Opinia negatywna

fajnie to jest żalosne ale oni tego za jakis czas pożaluja moze za 2 - 3 miesace dobrze ze mam druga karte w orange .
.opera-mini.net | 05.07.2012, 15:07
Default user logo
MacDroid

Opinia negatywna

WTF???
Nawet za sprawdzenie stanu konta będą opłaty? Naprawdę, jak T-mobile pojawiło się w Polsce i zajęło miejsce kochanej ery, to teraz jest wielki syf. Mało ofert, dodatkowo marne, wysokie ceny itp. Ja mam telefon na umowę (jeszcze z ery)i do końca mojej umowy został jeszcze rok. Nie mogę się doczekac końca. Potem jak wszyscy przenoszę się do Playa. Wielka łapa w dół dla T-mobile !!!
.dynamic.chello.pl | 05.07.2012, 14:07

R E K L A M A
Default user logo
KornFanHead

Opinia negatywna

Nawet jeśli to nie wejdzie i jest tylko taki pomysł to już teraz T-Mobile i Heyah strzelają sobie w kolano. Mam drugi numer w Heyah i od niedawna obserwowałem jak stawała się konkurencją dla Play Fresh. Tymczasem takie coś to skok 10 lat wstecz w rozwoju sieci.
A potem się wszystkie sieci dziwią, że wszyscy idą do Play-a choć wszędzie trąbią że mają super oferty. Jak widać dawna Era jest i była najbardziej złodziejską siecią!
.esnet.pl | 04.07.2012, 18:07
Default user logo
klient

Opinia negatywna

Jeśli to prawda z tymi opłatami to odchodze do innej sieci a w heyah jestem od 7 lat. zupełnie powariowali zamiast się rozwijać to heyah chyba cofa sie w rozwoju...
.free.aero2.net.pl | 04.07.2012, 10:07
Default user logo
Szymon

Opinia negatywna

Już nie mają na czym zarabiać-.-
.ip.netia.com.pl | 04.07.2012, 02:07
Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies