muri
Opinia negatywna
Przechodzę do Nju Mobile. Żałuję, że tak długo byłem Waszym klientem i Wam płaciłem. Opłata za sprawdzenie stanu konta? Nieporozumienie. Zablokowanie rozmów wychodzących poprzez skrócenie ważności konta po zmianie taryfy. Nieporozumienie. Promocje stare i wszystko zbyt skomplikowane. Także heja.
.10.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl | 22.03.2014, 19:03
piranha1956
Opinia negatywna
Heyah jak każda sić naciąga klientów, ale oni osiedli na laurach. 2 lata temu przystąpiłem do programu "telefon bez umowy", 24 doładowania po 50zł. Teraz okazało się, że oferują stare i najbardziej prymitywne telefony, na dodatek w cenach nie zmienionych przez 2 lata. Do widzenia Heyah, do was już nie wróce.
.dk.customer.tdc.net | 22.01.2014, 20:01
sanko
Opinia neutralna
naprawdę pobiera!!!! wygadam kartę do końca i żegnam. przegięcie pały, a nie heyah
.opera-mini.net | 10.08.2013, 09:08
bye
Opinia negatywna
Witam odkąd pamiętam byłem czerwoną łapką i przez bardzo długi czas byłem zadowolony. Gdy tylko pojawiło się T-mobile od razu wiedziałem że wprowadzi zmiany , ale że aż takie to nigdy bym nie pomyślał.. Nie wiem kto odpowiada za te wszystkie zmiany i pseudo taryfy , ale jedno jest pewne bardzo przyczyni się do definitywnego zniknięcia czerwonej łapki i tego jestem pewny ;] Jako "stary" użytkownik , regularnie doładowujący konto poza sieć płacę 80gr !!! podczas gdy nowy użytkownik kupujący starter po 19 marca 2013r płaci 30gr!!! Nie widzę w tym sensu i dla mnie jest to samobój jakich mało.. Szacun [!] Do starszych użytkowników Heyah chcących zachować obecny numer , rada jest tylko jedna.. zarejestrujcie sobie numer , wypełnijcie formularz wyślijcie na @ a później jest już z górki :) Ja osobiście wybrałem Virgin mobile , proste zasady 19 gr/min do wszystkich ( za 5 zł mamy 26 minut rozmowy a nie pięć z groszem jak teraz ) sms 6gr/min wszystko jasne i przejrzyste. Przysyłają wam formularz ze zwrotną kopertą , wypełniamy skanujemy dowód wrzucamy do koperty i na pocztę (wysyłka za free) Rzecz jasna każdy może wybrać inną sieć w zależności od potrzeb , jednak jedno jest pewne nie zostawajcie tu bo przy obecnej konkurencji i możliwości wyboru pozostanie w heyah jest absurdem. Pozdrawiam
.net.stream.pl | 24.07.2013, 15:07
Pazdziu
Opinia negatywna
Heyah Tragedia Mam nadzieje ze Upadnie!!!!! tego im zycze !!! Straszne taryfy!!!! I co najwazniejsze jak mozna pobierac oplaty za sprawdzenie wlasnego konta!!!! No to Heyah uciekam od Was.... Heyah!!!!
.tktelekom.pl | 06.07.2013, 12:07
anulka
Opinia pozytywna
Bardzo mi was żal - wy co opuszczacie Heyah, bo ja właśnie dziś opuściłem T-Mobile, aby wstąpić do Heyah na abonament za 30 zł i rozmowy bez limitu!!! do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych!!! Nie jest wam łyso? Promocja naboru od 15 Maja 2013 r.
Ale ma być łyso, bo tam stylistów nowych zatrudnili, czy dlatego, że nikt nie uczy się na pamięć bełkotu marketingowego, czy z jeszcze innych względów? Retorycznie pytam; mnie naprawdę wszystko jedno. (jf)
Ale ma być łyso, bo tam stylistów nowych zatrudnili, czy dlatego, że nikt nie uczy się na pamięć bełkotu marketingowego, czy z jeszcze innych względów? Retorycznie pytam; mnie naprawdę wszystko jedno. (jf)
.77.117.82 | 20.05.2013, 20:05
RYMPAŁEK
Opinia negatywna
Witam, dzisiaj wychodzę z Heyah,
- za sprawdzanie stanu konta opłata -> SKANDAL!
- doładowanie minimum 30pln na miesiąc, gdzie było 20
Cały czas mieszają z taryfami na niekorzyść użytkownika. Kij wam w oko T-Mobile
- za sprawdzanie stanu konta opłata -> SKANDAL!
- doładowanie minimum 30pln na miesiąc, gdzie było 20
Cały czas mieszają z taryfami na niekorzyść użytkownika. Kij wam w oko T-Mobile
.ssp.dialog.net.pl | 15.05.2013, 11:05
Z heyah do Play
Opinia negatywna
Heyah to chyba najgorsza sieć z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia i chyba jako jedyna pobiera oplaty za sprawdzenie stanu konta . . .
Przenoszę numer do Play i od kiedy złożyłem papiery o przeniesienie numeru cały czas pobierane są ode mnie opłaty np. przedłużono mi ważność konta na rok!! za 3 zl bez mojej zgody !/
Heyah to najwieksi oszuści jakich kiedykolwiek widzialem . Jak chce od nich odejść to jeszcze na koniec chcą za wszelką cene wyłudzic ode mnie jak najwiecej pieniedzy , oraz obecnie mają jedną z najgorszych ofert na rynku (słabe telefony za duże pieniądze i drogo do innych sieci )
Przenoszę numer do Play i od kiedy złożyłem papiery o przeniesienie numeru cały czas pobierane są ode mnie opłaty np. przedłużono mi ważność konta na rok!! za 3 zl bez mojej zgody !/
Heyah to najwieksi oszuści jakich kiedykolwiek widzialem . Jak chce od nich odejść to jeszcze na koniec chcą za wszelką cene wyłudzic ode mnie jak najwiecej pieniedzy , oraz obecnie mają jedną z najgorszych ofert na rynku (słabe telefony za duże pieniądze i drogo do innych sieci )
.adsl.inetia.pl | 24.04.2013, 16:04
ON GDYNIA
Opinia negatywna
Byłem w tej sieci od początku ! W chwili obecnej o ostatnich "promocjach " już mnie nie ma ! super promocja na święta !!! doładujesz za 50 zł potroimy na 150zł na wszystkie sieci !!! oczywiście to był jeden wkręt ! jako stały klient zostałem skrojony np. za godzinę rozmowy do PAY skasowali mnie 48zł gdzie powinni 18zł !!!! ( wg.regulaminu od 19.03.2013) nowi mieli lepiej bo po 30gr , a starzy klienci bez zmian 80gr. za min !!!
dzwoniłem na ich info !! kasowali mnie z mojego starego pakietu zł. a promocyjne zostało nienaruszone ! dzwoniłem za granicę ! skasowano mnie ze starego doładowanie ! a promocja stała jak drut ! Na skutek reklamacji łaskawie dostosowali mi taryfę do Nowych a różnicy 30zł co mnie skroili nie wyrównali ! Bez żalu rozstałem się z tą siecią i żałuję że wcześniej nie zrezygnowałem z niej ! PS.obecnie ich promocje to naciąganie ! ściągają kasę nawet 3zł/mc za to że jesteś u nich (Ważne Konto przez rok !!!ha ha ha obecnie jestem w PLAY na kartę jest ok ! a kolejny numer mam w VIRGIN tez jest super !
dzwoniłem na ich info !! kasowali mnie z mojego starego pakietu zł. a promocyjne zostało nienaruszone ! dzwoniłem za granicę ! skasowano mnie ze starego doładowanie ! a promocja stała jak drut ! Na skutek reklamacji łaskawie dostosowali mi taryfę do Nowych a różnicy 30zł co mnie skroili nie wyrównali ! Bez żalu rozstałem się z tą siecią i żałuję że wcześniej nie zrezygnowałem z niej ! PS.obecnie ich promocje to naciąganie ! ściągają kasę nawet 3zł/mc za to że jesteś u nich (Ważne Konto przez rok !!!ha ha ha obecnie jestem w PLAY na kartę jest ok ! a kolejny numer mam w VIRGIN tez jest super !
.dynamic.chello.pl | 14.04.2013, 08:04
MISIEXON
Opinia neutralna
Siemanko, dzis definitywnie skaczylem z heja a dokladnie 28.03 bede juz w PLAY a co bedzie to sie okaże. Na pewno lepiej na 12 mieisecy umowe podpisalem. Zmusilo mnie do zmiany sieci bezczelne pobieranie 4 gr za sprawdzenie konta malo promocji i wgl niechce mi sie tu opisywac tego wszystkiego. Tak sie klientów nie traktuje z 8-letnim stażem. PZDR
.244.23.110 | 26.03.2013, 17:03