Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
2,0% 
icon down
 81,6% 
icon unknown opinion
 16,3% 
Default user logo
byku

Opinia negatywna

[...] Doładowałem konto za 25 zł celem przedłużenia usługi nolimit. Po 15 min. nieudanej próby aktywacji - cały czas wyskakiwał błąd, zadzwoniłem na infolinię i otrzymałem informację, że za 9 zł został aktywowany pakiet internet smart. Żaden jełop na infolinii oczywiście nie był w stanie powiedzieć kto i jak aktywował ten pakiet, bo to system tak wykazuje. Włączono mi usługę bez mojej zgody i [pobrano] 9 zł z konta. Sprawę zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenta. Omijajcie tę [...] sieć szerokim łukiem!!! Dobrze radzę jeżeli nie chcecie tracić nerwów.
.47.174.192 | 14.05.2019, 18:05

R E K L A M A
Default user logo
zibi

Opinia neutralna

Jestem w heyah od początku i właśnie przenoszę 4 numery do innej sieci. MAM DOŚĆ. Sprawdzenie konta- opłata, złotówa za łaskę pogadania z biurem obsługi, 80 gr za minutę do konkurencji, znikająca kasa bez uruchomienia usługi. Naprawdę byłem cierpliwy ale koniec.
.play-internet.pl | 28.02.2016, 22:02
Default user logo
Nie ładnie Heyah!

Opinia negatywna

Po pierwsze zgadzam się że opłata za sprawdzenie stanu konta to KPINA!!! Po drugie OFERTA SMART XL - nie dopowiedzą że płacisz 29.99zł/mc TYLKO PAKIET!!! nadal naliczają opłaty za połączenia do kwoty kolejnych 29.99zł. Wiąc DOPIERO PO PRZEKROCZENIU miesięcznego progu 59,98zł!!! masz darmowe połączenia! Jak dla mnie to żadna rewelacja tylko NABIERANIE ludzi. Jestem w HEYAH od wielu lat ale chyba czas przenieść nr. do innej sieci.
.adsl.inetia.pl | 12.11.2015, 10:11

R E K L A M A
Default user logo
KONIEC z hejah i tedebile

Opinia neutralna

NIGDY WIĘCEJ HEJAH - opłaty za sprawdzenie stanu konta, dziwnie naliczane opłaty...robią z klientem co im się podoba!!!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 17.09.2015, 20:09
Default user logo
hey

Opinia negatywna

Czuję się oszukiwany i okradany z telefonu na kartę korzystam sporadycznie a tu naliczają mi bez mojej zgody co miesiąc 7 złotych za niby darmowe rozmowy z których nie korzystam. Moim zdaniem to sciąganie pieniędzy które nie zostałyby wykorzystane. Rozmawiam to płace, nie rozmawiam to nie płace to chyba uczciwe. Teraz zamiast doładowywać zmieniam starter a heyah i T mobile niech zbankrutują.
.multi.internet.cyfrowypolsat.pl | 31.07.2015, 22:07
Default user logo
stahzrw

Opinia negatywna

Złodzieje.Odkąd Ere przejął T-Mobail jest coraz gorzej.Nie mogę się zalogować na konto,za połączenie z konsultantem płacisz jak "za zboże",a i tak nic nie da się załatwić.Żenada.Jak najdalej od heyah.
.toya.net.pl | 02.05.2015, 00:05
Default user logo
Anonim ~

Opinia negatywna

Najgorsza sieć, z której kiedykolwiek korzystałam. Za napisanie sms zapłaciłam ponad 3 zł, a za internet za 28 gr ściągnęło mi z konta 2,50 zł. Nie polecam nikomu, nie rozumiem po co w ogóle istnieje ta sieć, skoro operatorowi nie zależy na utrzymaniu klientów.
.158.222.82 | 05.03.2015, 16:03

R E K L A M A
Default user logo
masesiko171

Opinia negatywna

Nie można inaczej nazwać Operatora heyah jak zwykłym Złodziejem!!! Jestem u nich jakieś dobrych 7 lat dotychczasowo kupowałem pakiety i było wszystko ok. Nagle zakupiłem pakiet 60 min do wszystkich . Po czym chciałem dezaktywować usługę. lecz po kilkunastu próbach to się nie udaje. serwis niedostępny , konsultanci nie odbierają i mogę najwyżej doładować konto kwota 9,50 bo inaczej będę miał pobrane 10 zł które jest pobieranie cyklicznie każdego miesiąca!!! Zwykłe naciąganie!!! Każdemu odradzam Heyah Było dobrze ale musiało się wreszcie popsuć . !!!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 07.02.2015, 10:02
Default user logo
comarcin

Opinia negatywna

Po co wy jesteście na rynku skoro nie zależy wam na zatrzymaniu klientów? Oszukujecie ich na każdym kroku. Płatne sprawdzanie konta można porównać do żebraka dla którego każdy grosz sie liczy. Smsy w nowa heyah niby darmowe w standardzie, ale jakoś nie na każdym numerze sie sprawdza. Po drugie po zakupie startera i użytkowaniu przez pare dni otrzymałem sms o treści: stwierdzono niedozwolone użycie karty SIM. A co ja niby z nią miałem zrobić??? bo nie kupiłem telefonu w heyah tylko w sklepie rtv??? I w jednej chwili mój numer przestał istnieć, nie mówiąc o środkach na koncie, które przepadły.
.cdma.centertel.pl | 12.01.2015, 00:01
Default user logo
rade

Opinia negatywna

Heyah oszukuje. Wypuszczają karty doładowań z numerami, które już wcześniej były wykorzystane. Kupiłem w styczniu 2014 kupon z ważnością do dnia 31.12.2015, którego nie da się doładować, ponieważ stracił już swą ważność ha ha. W odpowiedzi na reklamację otrzymałem taką oto wiadomość Heyah: "Dziękuję za nadesłaną korespondencję. Uprzejmie informuję, iż data którą znalazł Pan na naklejce nie była datą ważności kuponu. Kupon został usunięty ponieważ stracił swoją ważność. Proszę zatem zgłosić reklamację w miejscu zakupu. Mam nadzieję, że powyższe wyjaśnienie będzie pomocne. z pozdrowieniami
Biuro Obsługi Klienta."
Jak stracił ważność, jak widnieje na nim: ważny do dnia 31.12.2015. Po prostu HEYAH-oszuści.
.206.voltronik.pl | 08.05.2014, 08:05
Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 1 do 10. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies