Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
2,0% 
icon down
 81,6% 
icon unknown opinion
 16,3% 
Default user logo
Basia

Opinia negatywna

Żegnaj Heyah, witaj Virgin Mobile! Po tylu latach opuszczam Was bez żalu, ale pewnnie macie to gdzieś, jak resztę ludzi, których naciągacie :) Na szczęscie jest konkurencja i jest wybór. Tego nam nie odbierzecie i nie każecie za to płacić. PA!
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 27.02.2013, 10:02

R E K L A M A
Default user logo
trus

Opinia negatywna

Siedziałem w Heyah już chyba tylko z przyzwyczajenia. Ale ostatnie promocje i zmiana regulaminu wręcz zmusiła mnie do zmiany sieci. W dzisiejszych czasach z takim rynkiem, strzelać sobie w kolana?
.244.209.11 | 24.02.2013, 16:02
Default user logo
ktos

Opinia negatywna

Najgorsza firma z jaką miałem okazje się spotkać, wybrany numer bezpłatny nie działa! Dostałem potwierdzenie sms, doładowałem za 30zł pobiera kasę, sprawdziłem na drugim telefonie to samo! Dzwonie na infolinie, 5 zł pobrało i nikt nie odebrał. Przestrzegam!
.gorzow.mm.pl | 22.02.2013, 09:02

R E K L A M A
Default user logo
jajco

Opinia neutralna

Sprawdziłem stan konta w heyah dwa razy by się upewnić zawsze brakuje 3 groszy !]
Wygadam co mam na koncie i baj ,baj !
.ip.mgk.pl | 07.01.2013, 17:01
Default user logo
Yogi 75

Opinia negatywna

Opłata za stan konta to nic takiego, w porównaniu z ostatnimi " promocjami" w Heyah. Najlepsze z nich to podwójne doładowanie z grudnia 2012. Słali na potęgę sms-y do wszystkich, a w tym czasie nie było jeszcze regulaminu tej promocji, a gdy się już ukazał, to był w takim formacie, że nie można było go odczytać, nie mając odpowiednich wtyczek. I tak naciągnęli ogromną część swoich stałych klientów, na produkt, który całkowicie nie jest korzystny, gdyż po co komuś pieniądze na koncie, skoro nie może rozmawiać, bo stracił prawo do wykonywania połączeń. Tak zresztą jest z wszystkimi ich nowymi promocjami. Ludzie, zastanówcie się dwa razy, jak macie chęć kupić starter do telefonu na kartę, może inne firmy tak nie oszukują ludzi.Ja się bardzo zawiodłem na Heyah, i wszystkim ją odradzam. Krzysztof.
.rev.inds.pl | 03.01.2013, 14:01
Default user logo
Weronika

Opinia negatywna

Jestem w T-Mobile, skorzystałam niedawno z promocji podwojenie drugiego doładowania. Miałam konto ważne do października 2013 roku. Doładowałam konto za 25zł, potem za 50zł i te 50zł mi podwoili. Sprawdzam stan konta, i faktycznie mam tyle na koncie, ale za to konto ważne do 17 listopada 2012roku!!! Co z tym zrobić??
.adsl.inetia.pl | 07.11.2012, 17:11
Default user logo
olka

Opinia negatywna

Strzeliłaś sobie "heyko" w kolanko.Jestem z tą siecią od początku,ale teraz to już koniec. Za dużo * pojawia się w waszych promocjach. Do ostatniego podwójnego doładowania trzeba się było zgłosić za opłatą 5zł,teraz sprawdzenie konta kosztuje. Rok ważności konta nie dotyczy jeśli wykupisz pakiet 1000 smsów...itd. ŻENADA!!! ŻEGNAJ HEYAH!!!Może i było i miło ale się skończyło...
.protonet.pl | 03.11.2012, 14:11

R E K L A M A
Default user logo
No do ciezkiej k....

Opinia negatywna

Tym krokiem, akurat przybili ostatni gwóźdź do trumny, nad moim odejściem od nich. Jestem użytkownikiem sieci Heyah od 7 lat. W zamian za mój staż, konsultant który do mnie zadzwonił, więdząc że posiadam nowego smartfona zaproponował mi Nokię 1200 :DD i zmianę mojej starej taryfy na nową którą mają wszyscy nowi użytkownicy którzy kupili starter w kiosku za 5 złotych :D , jeżeli podpiszę umowę na 24 doładowania. No łaskę mi taką robią że chyba samemu prezesowi powinienem za to [...] :D:D:D:D:D. Sam nie wiem dlaczego tak długo trzymałem z tymi złodziejami liczącymi 60 gr/min za połączenie do innej sieci a w sieci 24 groszy, 20 groszy za sms poza sieć i 3 grosze w sieci gdzie Play połączenia w sieci ma za FREJ. Tym zagraniem mnie już po prostu dobili. No do ciężkiej [...] mili państwo to już przesada. Żegnaj Heyah witaj Play.
.neoplus.adsl.tpnet.pl | 27.10.2012, 18:10
Default user logo
aaa

Opinia negatywna

Dodam, że "szanowny" T-MObile nie raczył samodzielnie poinformować o zmianie sms'em. Podanie informacji z kodem 645to przecież arcytrudne, dla tak "poważnego" operatora ! Po, co ? Arogancja wobec klientów sięga chyba zenitu !
.ssp.dialog.net.pl | 30.09.2012, 14:09
Default user logo
bartek27

Opinia negatywna

Opłatę za sprawdzenie stanu konta wymiślił szef T-Mobile i mimo to, że Heyah ma swojego szefa podlega pod T-Mobile, a to jest wielką głupotą i to, że ja jestem w Heyah, jest rekordem Guinessa
.opera-mini.net | 11.07.2012, 21:07
Wszystkich opinii: 49. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies