R E K L A M A

Redakcja

Jacek Filipowicz    mail
Dziennikarz specjalizujący się w rynku urządzeń elektronicznych, ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń przenośnych, telefonów, smartfonów i tabletów. Związany z katalogiem mGSM.pl od początku istnienia serwisu. Od 2012 roku pełni funkcję redaktora naczelnego. Autor testów, recenzji, aktualności.
Adam Owczarek    mail
Z-ca redaktora naczelnego mGSM.pl, zawody wyuczone: muzyk i pedagog; zawód wykonywany: dziennikarz: prasowy, radiowy, telewizyjny i internetowy. Wykładowca uniwersytecki. Ma 25-letnie doświadczenie dziennikarskie (od kilku lat pracując na stanowiskach kierowniczych w branży tzw. „nowych technologii”, zajmuje się także tematyką transportu publicznego). Twórca autorskich programów i szkoleń z zakresu dziennikarstwa, PR-u i nowych technologii.
Adam Łukowski    mail
Od 2000 roku współredagował jeden z pierwszych polskich serwisów WAP, tworzony przez Polski Internet Komórkowy. Tworzył autorskie treści do portalu WAP, zajmował się również informacyjną częścią serwisu. W latach 2002-2003 współpracował z Tygodnikiem Angora, w którym prowadził stałą rubrykę pod hasłem "Cyrk Tygodnia". Obecnie - od ponad czterech lat - publikuje w serwisie mGSM.pl. Zajmuje się rynkiem telekomunikacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem segmentu telefonów komórkowych. Prywatnie - pasjonuje się motoryzacją i muzyką.
Jolanta Szczepaniak    mail
Dziennikarka - w zawodzie od 10 lat. Absolwentka UŁ. Dawniej związana z miesięcznikiem "Mobile Internet", obecnie publikuje testy w serwisie mGSM.pl. Sporadycznie blogerka i wikipedystka. Na co dzień fanka mobilnych technologii i internetu, gadżeciara, serialomaniaczka i nałogowa czytelniczka książek oraz prasy popularyzującej naukę.
Karolina Lewandowska    mail
W latach 2000-2002 zajmowała się tworzeniem graficznej treści multimedialnej dla telefonów komórkowych. W 2002 dołączyła do redakcji wap.mobile.net.pl współtworząc zawartość portalu. Z czasem zająła się także pisaniem recenzji przenośnych urządzeń multimedialnych i telefonów komórkowych. W serwisie mGSM.pl opiekuje się działami "Co w sieciach piszczy?", "Testy", oraz "Cenniki".
Prywatnie preferuje aktywny tryb życia - od 2008 roku trenuje z pasją Karate Tradycyjne, jest także zapaloną cyklistką.
Wojciech Andrzejewski    mail
Z zawodu - dziennikarz. Z pasji - felietonista, bloger i muzyk. Od 2001 roku związany z branżą IT. Pracę rozpoczynał w pierwszym polskim portalu WAP - wap.mobile.net.pl. Przez 12 lat publikował felietony w miesięczniku "Mobile Internet" i innych czasopismach. Od 13 lat współpracuje z Tygodnikiem ANGORA. Publikuje także w magazynie "Perkusista".
Marcin Lidke    mail
Dziennikarz mGSM.pl, specjalista, któremu nieobce są tajniki zarówno sprzętu, jak i oprogramowania. Poza sporadycznie pojawiającymi się w serwisie tekstami i zdjęciami, dba również o stronę techniczną katalogu i strony.