R E K L A M A

Zapowiedź flagowca Motoroli... wraz z nazwą

Opublikowane:
fot. MySmartPrice

O flagowcu Motoroli z nowym Snapdragonem słyszymy od premiery tego procesora. Po drodze pojawiło się kilka innych modeli - ale chyba wreszcie nadszedł czas Nio...

O smartfonie, który miał się ukrywać pod kodową nazwą Nio pisaliśmy już nie raz. Dziś jednak - dzięki publikacji jednego z managerów Lenovo - możemy zacząć plotkować o modelu Motorola Edge S. Nazwa modelu wyciekła "przypadkowo" - choć trudno w ową przypadkowość uwierzyć. Ot, Chen Jin opublikował w serwisie Weibo wpis o nowej linii smartfonów z procesorem Snapdragon serii 8xx. Serwis dodał jednak notkę, z jakiego telefonu pochodzi wpis - właśnie z Motoroli Edge S. Wygląda na to, że publikacja miała być subtelną zapowiedzią nowego modelu.

Jak widać, Motorola zamierza kontynuować serię Edge - pozostaje jedynie pytanie, czy wskazany dziś model rzeczywiście otrzyma najnowszego Snapdragona 888, czy też np. starszy układ 865+...? Poza topowym procesorem, Motorola Edge S powinna mieć ekran z wysoką częstotliwością odświeżania, 64-megapikselowy aparat fotograficzny oraz pokaźną ilość pamięci. Czy tak się stanie - dowiemy się zapewne jeszcze w I półroczu 2021.

Na podstawie informacji MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!