R E K L A M A

Motorola Nio to nowa Moto G? Jak wygląda?

Opublikowane:
Motorola Nio
Motorola Nio
fot. Voice

kilkanaście dni temu pojawiły się doniesienia o nowym flagowcu Motoroli. Potem dowiedzieliśmy się, że nazywa się Nio... A co wiemy dziś?

Po premierze nowego Snapdragona tym, jak Motorola poinformowała, że przygotowuje telefon z tym układem, wiemy już, że telefon ukrywający się pod kodową nazwą Nio to... kolejna Moto G.

Z komunikatu Motoroli wynika, że w kolejnej Moto G przestanie być średniakiem - a stanie się flagowcem, otrzyma bowiem topowy procesor firmy Qualcomm, a nie jak dotąd - układ ze średniej półki. Wiemy ponadto, że telefon otrzyma wyświetlacz o nietypowej częstotliwości odświeżania, co może wiązać się z możliwościami graficznymi nowego Snapdragona.

Dzięki popularnemu leaksterowi @evleaks wiemy również, że w wygląd telefonu nie będzie jednak flagowy, a utrzymany w stylu średniopółkowych Moto G. Nio ma ekran o ramce niezbyt flagowej szerokości, ale za to widać, że otrzyma podwójny aparat do selfie. Pod względem wyglądu, nowe urządzenie przypomina mocno tegoroczną Moto G 5G Plus. Gdyby nie reputacja Evna Blassa, który opublikował zdjęcie - uznałbym, że ktoś robi nas w balona, pokazując aktualny model jako nowy.

Na podstawie informacji Voice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!