R E K L A M A

Nadchodzi flagowa Motorola

Opublikowane:
Nie sądziłem, że doczeka się następcy...
Nie sądziłem, że doczeka się następcy...
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Motorola potrafi produkować świetne średniaki, ale z flagowcami nie idzie jej już rewelacyjnie. Czy nowy rok przyniesie zmianę? Motorola Edge+ będzie miała następcę - Nio!

Pewien niemiecki serwis donosi o rzekomej następczyni flagowej Motoroli Edge+, ukrywającej się pod kodową nazwą NIO. Topowy model Motoroli miałby pojawić się w pierwszym kwartale przyszłego roku i być wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 865. Dlaczego nie Snapdragon 875? Zapewne chodzi o koszty - po debiucie nowego procesora poprzednik z pewnością stanieje i będzie łatwiej dostępny - a wciąż pozostanie układem godnym flagowego smartfonu.

Ponadto, przyszłoroczna Motorola Edge ma mieć ekran Full HD+ o częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz, a także podwójny aparat do selfie - 16+8 Mpx - umieszczony w lornetkowym otworze w ekranie. Z tyłu - o ile nic się nie zmieni - znajdziemy z kolei aparaty z matrycami 68, 8 i 2 Mpx. Od razu wiadomo, że dodatkowe moduły będą odpowiadać za zdjęcia szerokokątne oraz rozmywanie tła. Smartfon na mieć system Android 11 oraz DualSIM, możemy też spodziewać się sporych pamięci. Śmiało zakładamy obecność 8 lub 12 GB RAM-u oraz 128 i 256 GB pamięci na dane.

Na podstawie informacji Techniknews

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!