R E K L A M A

Oppo A12e - czyli mocno odgrzany kotlet

Opublikowane:
Oppo A12e
Oppo A12e
fot. MySmartPrice

Krótko po tym, gdy poznaliśmy pierwsze, nieoficjalne dane Oppo A12, na horyzoncie błysnął model o podobnym oznaczeniu, Oppo A12e.

Oppo A12e pojawił się na moment na stronie internetowej wietnamskiego oddziału Oppo. Najwyraźniej, ktoś pospieszył się z publikacją informacji, bowiem podstrona wkrótce zniknęła. W internecie jednak nic nie gnie... Dzięki przytomności indyjskiego leakstera wiemy, że Oppo A12e to niemal na pewno przemianowany Oppo A3s, czyli smartfon niezbyt już młody... Konstrukcja liczy już sobie ponad półtora roku, ale wciąż może być uznawana za niezłego budżetowca.

Oppo A12e ma 6,2-calowy ekran HD+ z niebyt modnym, szerokim notchem na 8-megapikselowy aparat do selfie. We wnętrzy plastikowej obudowy pracuje Snapdragon 450 z 3 GB pamięci operacyjnej oraz pamięcią wewnętrzną 64 GB. Z tyłu zamontowano 13-megapikselowy aparat fotograficzny wraz z 2-megową matrycą do rozmywania tła, zaś zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 4230 mAh. Wiek modelu widać nie tylko po notchu i dość leciwym interfejsie ColorOS 5.1, ale też po gniazdku microUSB i braku czytnika linii papilarnych. Na pocieszenie pozostaje minijack oraz rozpoznawanie twarzy. Wszystko to jest zamknięte w obudowie o wymiarach 156,2 x 75,6 x 8,2 mm i waży 168 g.

Na podstawie informacji MySmartPrice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!