R E K L A M A

Najwydajniejsze smartfony listopada według AnTuTu

Opublikowane:
Top 10 flagowców
Top 10 flagowców
fot. AnTuTu

Popularny benchmark opublikował zestawienie najwydajniejszych smartfonów spośród testowanych w listopadzie. Nie ma większych niespodzianek.

Wśród flagowców, prym wiedzie Asus ROG Phone II, ale - co ciekawe - dalej na liście, na 8. miejscu, znalazł się inny Asus, ZenFone 6, będący jedynym w zestawieniu smartfonem wyposażonym w "zaledwie" 6 GB RAM-u. Większość pozostałych miejsc okupują modele z dwukrotnie większą pamięcią - i tu rządzą OnePlusy, 7T, 7T Pro i 7. "Załapały" się też Realme X2 Pro i Redmi K20 Pro, a listę zamykają "Notatniki" Samsunga, w tym jako rodzynek bez Snapdragona, za to z Exynosem, Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

AnTuTu postanowiło opublikować osobną listę modeli ze średniej półki cenowej, głównie z procesorami Snapdragon serii 7xx. Mamy tam jednak - i to na pierwszym miejscu - model z MediaTekiem Helio G90T oraz dwa telefony ze Snapdragonem 675. Jednym z nich jest - niespodziewanie - pochodzący z Wietnamu Vsmart Live popularnej lokalnie firmy VinSmart. Najlepsze są Redmi Note 8 Pro, Oppo Reno 2 i Xiaomi Mi 9T, ale na czwarte miejsce wskoczył już Samsung Galaxy A80. Ciekawostka - w kategorii średniaków Samsungowi idzie w AnTuTu lepiej, niż we flagowcach... Warto zauważyć, że najlepszy z badanych modeli ma 6 GB RAM-u, a na pozostałych miejscach modele z taką pamięcią przeplatają się z wyposażonymi w pamięć RAM 8 GB...

Na podstawie informacji AnTuTu

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!