R E K L A M A

Samsung Galaxy S10 Lite w FCC, a S11 5G z ładowaniem 25 W

Opublikowane:
Wizja Samsunga Galaxy S11
Wizja Samsunga Galaxy S11
fot. Droidshout

Budżetowy wariant Samsunga Galaxy S10, czyli S10 Lite pokazał się w amerykańskim urzędzie FCC, potwierdzając swe oznaczenie, natomiast Galaxy S11 5G ujawnił chińskiemu urzędowi CCC dane swego zasilacza.

Samsung Galaxy S10 Lite pojawił się w amerykańskim urzędzie certyfikacjyjnym FCC, dzięki czemu już niebawem powinny stamtąd napłynąć szczegółowe informacje na temat tego telefonu. Na razie wiemy, że ma oznaczenie SM-G770F. Wcześniej pojawił się w benchmarku, dzięki czemu wiemy, że ma procesor Snapdragon 855 oraz 8 GB pamięci operacyjnej. Przecieki wskazują ponadto, że S10 Lite jest wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz Full HD+ i 32-megapikselowy aparat do selfie. Z kolei z tyłu telefon ma 48-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy szerokokątny i 5-megapikselowy do rozmywania tła. Serwis źródłowy zwraca uwagę, że specyfikacja jest identyczna z tą, jaką ponoć ma mieć model Galaxy A91. Możliwe zatem, że chodzi o jeden i ten sam smartfon, którego nazwa będzie zmienna zależnie od docelowego rynku.

Z kolei w chińskim urzędzie CCC (lub 3C) pojawił się smartfon, noszący oznaczenie SM-G9860. To prawdopodobnie Samsung Galaxy S11 5G. Urząd podaje, że model ten będzie obsługiwać sieci 5G i zostanie wyposażony w zasilacz 25 W. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że model ten otrzyma wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Na podstawie informacji Sammobile i Droidshout

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!