R E K L A M A

Samsung Galaxy S11 z ekranem 120 Hz?

Opublikowane:
Fragment interfejsu One UI Beta 2.0
Fragment interfejsu One UI Beta 2.0
fot. @UniverseIce

To, że Samsung Galaxy S11 (przynajmniej w niektórych wersjach) otrzyma wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 120 Hz, jest już niemal pewne. Pojawiła się kolejna wskazówka...

Kilkanaście dni temu Samsung zapowiedział nowy procesor Exynos 990, mogący obsługiwać grafikę z odświeżaniem 120 Hz. Pojawiło się wówczas dość mocne podejrzenie, że procesor ten pojawi się w nadchodzących flagowcach Samsunga. Teraz mamy kolejną wskazówkę. W ostatniej wersji oprogramowania One UI Beta 2.0, jaką otrzymali "testowi" użytkownicy Galaxy Note9, znaleziono ukryte menu. Widać w nim możliwość przełączenia częstotliwości odświeżania ekranu. Do wybory są trzy opcje - 60 lub 120 Hz, jak również automatyczna zmiana odświeżania, zależnie od potrzeb.

Oczywiście ekran Note9 nie może pracować w 120 Hz, ale interfejs jest uniwersalny dla wielu modeli - a w omawianym, opcja ta jest po prostu zablokowana i normalnie nie widoczna. W tym momencie staje się jasne, że to element przygotowany na przyszłość - ale niezbyt odległą. Teraz wystarczy dodać do tego informację o nowym procesorze - i wszystko układa się w logiczną całość.

Na podstawie informacji Ice universe

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!