Motorola One
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,0% 
icon down
 30,0% 
icon unknown opinion
 15,0% 
Opinia neutralna

Mvezi

Po ostatniej aktualizacji androida aparat przestaje działać, żeby to naprawić muszę ciągle restartować telefon. Naprawcie to


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Mariusz

Zbliża się blisko dwa lata użytkowania i mogę napisać że jak za te pieniądze to był dobry zakup. Plus za wytrzymałość i funkcjonalność,mam na nim dużo aplikacji i mimo korzystania z dwóch trzech jednocześnie daje radę bez zawieszeń. Dual SIM też daje radę z kartą polską i niemiecką.Jak dla mnie na minus jest ostrość aparatu przydatny przy aplikacji skan dokumentów oraz bardzo często GPS nie łapie sygnału. Korzystam z trzech różnych nawigacji w Polsce i w UE i na każdej są problemy z GPSem. Mimo wszystko nie wiem czy następny zakup nie będzie to też Moto.

Opinia negatywna

Syla

Po roku użytkowania z przykrością muszę stwierdzić, że odczuwam wielki zawód. Poprzednia Motorola (moto g3) oraz jeszcze starsze dotykowe telefony (z gorszymi parametrami, bo jednak trzeba przyznać,ze parametry tego modelu są niczego sobie) działały o wiele sprawniej przy tej samej ilości zainstalowanych aplikacji. Telefon często się zacina, trzeba przeładować strony internetowe, klawiatura "nie nadąża" za pisaniem aparat pozostawia wiele do życzenia, bo np. przy zmianie trybu należy poczekać około 20/30 sekund. Sam wygląd, funkcje moto są ekstra, ale nie tylko o to chodzi w komórce :) niestety, jestem zawiedziona. W końcu rok czasu to nie jest zbyt wiele.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Inferno

Miesiąc po zakupie w sieci MM modelu g8, telefon przestał wyświetlać przychodzące połączenia. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Po trzech dniach ten sam problem. Zaniosłem do MM złożyć reklamację. Po miesiącu czasu odesłali telefonu z adnotacją, że nie stwierdzono usterki. Nie odebrałem i poprosiłem o kolejną wysyłkę z rozszerzonym opisem usterki. Po 3 tyg, sytuacja analogiczna. Serwis stwierdza brak usterki, dodatkowo telefon z zarysowanym wyświetlaczem. Aparatu nie odebrałem.
Żenujące podejście serwisu do klienta.

Opinia pozytywna

Daniel

Kupiłem telefon miesiąc temu i jestem Bardzo Zadowolony.
4gb ram 64gb pamięć android 10 daje radę lepiej niż Galaxy S8 na android 9 który to czasami miał lagi.
Zalety:
1 Bateria która to wytrzymuje nawet 12 godzin pracy non stop, tak spokojnie dwa dni
S8 po 4 godzinach musiałem ładować
2. Szybkość działania
3. Czysty android
Polecam ten telefon

Opinia pozytywna

tWardyQ ...s

Powiem tak: nie jest to najlepszy smartfon jakim miałem okazję "się pobawić", ale na pewno jest to jedna z lepszych marek z jakimi miałem do czynienia, motka po prostu nie daje się "za bardzo" obrandować i jej wersja andka jest jedną z lepszych (o ile nie najlepszych) na rynku. Lubię markę Motorola i wersje softu od "helloMoto", więc polecam. Z czystym sumieniem polecam, bo mimo iż ma kilka wad (jak nie najlepsza jakość ekranu), to jest to jeden z najbardziej udanych smartfonów w swojej klasie cenowej...

Opinia negatywna

Zenek

To moja druga opinia w tym temacie, poprzednią znajdziecie wcześniej pod tym samym nickiem. Telefon po 4 wizytach w serwisie został wymieniony na kompletnie nowy ( lipiec 2019). Od kilku tygodni ( lipiec 2020) pojawiły się dokładnie te same problemy co w poprzednim telefonie, a to już wskazuje na ewidentne wady tego telefonu. Najgorszy jest problem z GPS, który po przejechaniu połowy kraju i kilkukrotnym resecie nie potrafi nadal znaleźć nawet szczątkowego zasięgu. Później problem znika na tydzień, aby pojawić się za chwilę ponownie. Resety fabrycznie itp nie przynoszą żadnych rezultatów. Nie ważne jakiej aplikacji do GPS używam, czy to google maps czy yanosik, efekt jest ten sam.

Podejrzewam, że efekt naprawy/wymiany będzie identyczny jak poprzednio. Gwarancja aktywna, bawimy się dalej.

Po półtora roku użytkowania - nie polecam. Lepiej wybrać coś innego.

Mimo dobrego podejścia Motoroli do spraw gwarancyjnych jest to duża strata czasu i blokowania urządzenia.


R E K L A M A
9 lat w mGSM 6 opinii
Opinia pozytywna

olekp72

Zakupiłem za 400,-. Stosunek jakość - cena bdb. Co do niesławnego notch - a, ja używam czarnej tapety - daje radę i telefon wygląda elegancko :-)

Opinia pozytywna

Daro

Używam Motorolę One prawie od dnia premiery (październik 2018). Moje odczucia?
Na Plus:
- system Android One (płynność, co miesiąc są jakieś aktualizacje)
- bateria (5-7h na ekranie to nie problem)
- obecność NFC (idealny do płatności zbliżeniowych)
- USB typu C i szybkie ładowanie TurboPower (trochę ponad godzinka i naładowany)
- Aparat (zdjęcia za dnia wychodzą super, tak samo selfie)
- Obecność Dolby Audio (fajny dźwięk na słuchawkach)
- Obecność Gestów i Wyświetlacza Moto.
- Wygląd (wygląda jak dobra kopia wiadomo czego ;))
Na minus:
- rozdzielczość wyświetlacza
- Aparat (zdjęcia wychodzą słabe jak robi się ciemniej, filmy takie sobie)
- Dźwięk na głośniku słaby
- jakość wykonania (śliski, obchodzić się trzeba jak z jajkiem)

Ogólnie oceniam One pozytywnie.

Opinia pozytywna

Pawel

Telefon bardzo fajny.jedyny minus to aparat-calkowite dno ale reszta w tej cenie super

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 31 do 40. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies