Motorola One
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
55,0% 
icon down
 30,0% 
icon unknown opinion
 15,0% 
Opinia negatywna

Sprawdziłem Motorolę.

Mam telefon od roku. Mimo że wyłączyłem akcje gestów Moto, urządzenie bez ostrzeżenia potrafi się zupełnie wyłączyć (potem 30 osób skarży się, że nie można się do mnie dodzwonić). Wystarczy nie tak odłożyć spodnie z fonem w kieszeni. Generalnie ustawienia nie są intuicyjne i wszystkiego trzeba szukać w dziesiątkach odnośników (bez internetu i życzliwej pomocy na forach ani rusz).


R E K L A M A
Opinia neutralna

Lagun

Nie polecam Motoroli. Telefon jest mało intuicyjny, problem jest żeby odebrać połączenie, fatalna klawiatura litery nakładają się, wychodzą dziwaczne znaki , mimo że pamięć zajęta w 30 proc, na ekranie wszystko się mieli, wolno pracuje, aparat w obsłudze to dramat Miałem wiele telefonów różnych marek ta firma Zajmuje ostatnie miejsce. Nie polecam .

Opinia negatywna

Rafalto

Nie kupujcie żadnej Motoroli! Wsparcie i aktualizacje przez rok, opóźnione do granic możliwości. Baterie po roku gorsze niż w iPhone 6... Ta firma to jakiś żart...


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Witltkosia100

Mam ponad 2 l, świetny był, nieco już zabałaganiłam, praktycznie wszystko robię na nim i czasem się buntuje, potwierdzam problem z aparatem (szkiełka obiektywów jakby zmatowiały) zdjęcia mniej ostre, reasumując mój ulubiony i następna też będzie Motorola, patrzę od 30 -60 z tych nowych.

Opinia negatywna

SebaElektronik

Zakupiony nowy w Q2.2020. Tego modelu nie polecam. Po kilku miesiącach od zakupu problemy z mikrofonem zależnie od przechylenia telefonu (na które ucho), zdjęcia robił dobre do momentu którejś aktualizacji (Android One), po roku szkiełka aparatu zniszczone jak w żadnym innym telefonie (zdjęcia wychodzą zamglone). Problemy z GPS po roku (i kilku upadkach) i niezbyt duża wydajność. Minusem jest również brak akcesoriów i części zamiennych pod ten model.

Opinia neutralna

Kris

Po dwóch latach użytkowania wystawiam moto one ocenę 8 (1-10),tel znakomity niestety po 1,5 roku użytkowania GPS zaczął się trochę gubić

Opinia pozytywna

Kris

Moto one używam już dwa lata super telefon, jestem z niego bardzo zadowolony. Jedyny minus jaki zauważyłem po 1,5roku użytkownika to GPS niekiedy się gubi. Moja nota (1-10) 9.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Grzegorz

W moim przypadku jest to telefon Motorola Moto E7 plus. Jestem z niego bardzo zadowolony, ponieważ działa szybko i sprawnie. Dużo możliwości edycji zdjęć. Pliki w tym telefonie nie zajmują dużo miejsca.

Opinia neutralna

Itsadix

Użytkowany 2,5 roku. Nie mogło mnie spotkać nic lepszego jak za taką cenę. Co prawda po 2 latach potrzebował resetu, ale po tym znowu śmigał jak wściekły. Aparat spoko, przyzwoity. Po podkręceniu kolorów foty potrafią być serio piekne. Z czytnikiem nie miałam nigdy problemów. Jak na telefon za taką cene- świetny. Nakładka od Motoroli to coś cudownego, po przeniesieniu na inny telefon juz po jednym dniu tęskniłam. W połączeniu ze zwykłym casem i szybką telefon był niezniszczalny. Każdy poprzedni tłukłam, a ten nie ma ani rysy po takim czasie. Polecam z całego serca!

Opinia pozytywna

ukasz

Dwa lata użytkowania i ZERO awarii. Czasami coś się przytnie, bo pamięć zapchana, ale po dwóch latach mogę śmiało stwierdzić, że to jeden z najmniej awaryjnych telefonów jakie miałem.
Zastanawiam się czy go nie zostawić i wziąć nową umowę bez telefonu.

Wszystkich opinii: 100. Pokazuję od 21 do 30. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies