Motorola One
ok
Slaby telefon giga sie tnie i wyłącza sam i to już któryś model motoroli który tak ma ogolnie BARDZO NIE polecam motoroli
Qqqq
Jak najdalej od tej firmy, najgorszy telefon jaki posiadałem, wyłącza się bez powodu, bateria przy 30 procentach wyładowuje się w ciągu trzech minut porażka.
Gosia
Telefon mam od dwóch lat,działał bez problemów jednak upadł mi na chodnik i ekran ucierpiał mimo zabezpieczenia od tamtego czasu telefon się zawieszał często az w końcu już więcej nie odpalił
trabant71
Miałem kilka Motoroli więc mogę mieć jakiekolwiek porównanie , jako fan tej firmy uważam że Motorola One zła nie jest , wszystko działa bezproblemowo , jedynie co mogę mieć zastrzeżenia to do jakości zdjęć , wychodzą średniej jakości , a w pomieszczeniu wręcz słabo , w porównaniu moje dwie pozostałe Motorole - ONE ZOOM i G 20 robią zdjęcia ŻYLETA
Ten typ
Nie mam dużo do powiedzenia przetrwał ze mną prawie dwa lata bo mi spadł i się roztrzaskał:( co prawda zacinal się już często Ale to była moja wina używałem go jako telefonu do grania przez ok roku grałem na nim po 3/4 ?godziny dziennie nawet przy podłączeniu do zasilania grzał się jak głupi aż parzył w dłonie. Ale za obronę mam że były to strasznie wymagające gierki brawl stars, call of Duty mobile, pubg. Szczerze mówiąc sam się dziwiłem że on jeszcze żyje. Cena to jest żart (500zł)jak za telefon który ciągnął gierki przy których nie jeden telefon kwiczy to jest zarąbisty. Aparat wsm okej bez szału co prawda. Zasięg ok. Najgorsze dwie sprawy mikrofon i te gesty nie raz mi oddalił dziwne rzeczy będąc w kieszeni. A tak na koniec ocena 9/10
Romek
Działała wolno jakiś rok, po roku padła, brak zasięgu. Serwis naprawił, ale już jej nie włączam, kupiłem samsunga, bo szkoda czasu i męki. Ostatni raz takie experymenty.
XXgb
Telefon zawiesza się od początku zakupu, nie polecam. Badziewie jakich mało.
justa
Telefon od nowości się zawiesza, a teraz się nie ładuje, nie można odbierać połączeń. To najgorszy telefon jaki kiedykolwiek kupiłam, nie polecam, pamięć znika, wolno się ładuje, zawiesza się i to niby ten moto 9g power, a takie słabe dziadostwo nie polecam!!!
Ja
Motorola m7 power kupiona za 500 zł rok użytkowania spuchnięta bateria a serwis jeszcze sobie życzy pieniądze za wymianę 300 zł bo twierdzi ze coś zbyło grzebane w telefonie . Żarty
Rozczarowana
Przez rok miałam dwie motorole. Jedna padła po pół roku i druga również, więc naprawdę nie polecam.