Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia negatywna

Huawei P8 Lite

Mam ten telefon od 8 miesięcy. Był super ale przez pierwszy miesiąc. Zawiesza się niemiłosiernie, czasami odebranie telefonu sprawia kłopot, przeglądarka zamula, klawiatura długo się włącza, aplikacje odpalają się dosyć długo a czasami wcale, potrafi osiągać takie zawiechy, że nawet reset telefonu nie pomaga. Telefon nie jest zaśmiecony w dodatku ma zainstalowaną kartę pamięci więc tym bardziej nie jest zaśmiecany. Optymalizację w menagerze telefonu robię praktycznie co drugi dzień. Kilka bliskich mi osób także posiada lub posiadało ten model, tylko w jednym przypadku się jako tako nie zawieszał. Bardzo nie polecam tego telefonu chyba, że ktoś ma nadzwyczaj anielską cierpliwość bo ja już ją straciłam i odliczam czas do nowej umowy i pozbycia się tego szmelcu


R E K L A M A
Opinia negatywna

Joł

Jestem posiadaczem huaweia p8 lite od prawie dwóch lat i mogę powiedzieć o tym telefonie tyle że działa jak chce zacina się kiedy chce bateria się bardzo szybko rozładowuje po roku poszedl mi moduł bluetooth i wifi (inne telefony nie widziały mojego Huaweia)
Nie polecam nikomu tego telefonu

Opinia negatywna

Smutek

Porażka pierwsze miesiące ok a im później tym gorzej po półtorej roku nadaje się na smietnik


R E K L A M A
Opinia neutralna

Kuba

Najgorszy telefon jaki chyba kiedykolwiek powstał przez markę Huawei. Zupełnie nie warty swojej ceny. Bez wyjątku każda aplikacja dla tego telefonu to jak wspinaczka na Mount Everest. Telefon się co chwilę tnie, a baterię zżera z prędkością światła. Pierwszy i ostatni telefon Huawei w moim posiadaniu. Dno i kilometr mułu. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Opinia negatywna

patytyk

Szczerze nie polecam. Bateria słaba, telefon chodzi bardzo wolno. CAły czas się zawiesza i wyłącza aplikacje. Po roku brak możliwości połączenia z wifi... Nie warto marnować pieniędzy.

Opinia negatywna

Gosia

Zdecydowanie nie polecam.
Po 9 miesiącach użytkowania miałam ochotę wyrzucić go do kosza.
Bateria bardzo słaba, przy umiarkowanym korzystaniu wystarcza na pół dnia.
Największym minusem jest jednak jego funkcjonowanie. Telefon działa bardzo wolno, włączenie jakiejkolwiek aplikacji trwa dobrą chwilę. Jego działanie jest szczególnie uciążliwe, gdy potrzebne jest szybkie znalezienie informacji w internecie.
Nie testowałam innych modeli huawei, może działają bez zarzutu, jednak po korzystaniu z P8 lite raczej nie skorzystam więcej z ich produktów.

Opinia neutralna

Iiii23

Generalnie telefon był przez jakiś czas w porządku, zero zastrzeżeń.
Nie zawiesza się do dziś, a bynajmniej nie jakoś znacznie.

Aaaaalee, największa wada nie do zaakceptowania to mianowicie popsucie się WiFi po jakiś 4/5 miesiącach.
No i ta bateria... Tragedii nie ma, ale mogłaby wystarczać na dłużej.
Aparat sredniawka, jednakże to prawda, że w odpowiednim świetle zdjęcia wychodzą nieźle.

Telefon mam od niemalże dwóch lat, ale niezbyt polecam. Dla niewymagających jak najbardziej okej.


Jedyny jego plus to niezły wygląd, waga i to świetne menu, motywy i inne bajery.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Dawid

Telefon ma moja żona od około 2 lat. Bardzo słaba bateria (usługi google pożerają jej znaczną część i nijak nie wiem jak to wyłączyć a próbowałem wielu rzeczy), aparat mocno średni, do ekranu i odwzorowania kolorów przyczepić się nie mogę, telefon od jakiegoś czasu samoczynnie się wyłącza pomimo ponad 50 proc naładowania baterii. Nie polecam tego telefonu.

Opinia pozytywna

MarianZ

Telefon używany przez moją małżonkę od ponad 2 lat i kobieta nie narzeka, a potrafi się czepnąć o byle pierdołę, że coś nie działa, a zazwyczaj to jej brak ogarnięcia, bo ma działać tak jak ona chce. Telefonik się nie zacina. Ostatnio wylądował z dość sporą siłą na podłodze i nadal działa. Co ciekawe, Huawei nadal wspiera ten model, regularnie co miesiąc wychodzi soft, który ściągam i aktualizuje telefon do najnowszej wersji. Zazwyczaj są to poprawki bezpieczeństwa, ale warto je mieć. Bateria trzyma spokojnie 1 dzień, a czasem do prawie 2 dni w zależności od użytkowania, czyli całkiem nieźle jak na 2 lata.

Opinia negatywna

Użytkownik Huawei P8 Lite

Od prawie dwóch lat jestem użytkownikiem telefonu Huawei P8 Lite i muszę stwierdzić, że zakup tego telefonu był jedną z najgorszych decyzji w moim życiu. Już po paru miesiącach korzystania z telefonu zaczęły pojawiać się problemy - zacinał się ekran, nie można było wykonywać połączeń, podczas rozmów nie słyszałam swojego rozmówcy. Podczas korzystania z Internetu telefon niejednokrotnie potrafił się zaciąć na 10 minut!!! Całkowicie nie sprawdza się przy kiepskich warunkach atmosferycznych. Dodatkowo trudność sprawia włączenie jakiejś aplikacji i szybkie korzystanie z Internetu. Jestem osobą, która praktycznie pracuje na telefonie - ciągle z niego korzystam. Nie polecam tego telefonu osobom ani osobom, które muszą być nieustannie na łączach, ani tym, którzy chcą mieć dobrego smartfona. Z perspektywy czasu uważam, że lepiej zapłacić więcej za porządny telefon, niż mniej za coś, co jest nędzną - w mojej ocenie - imitacją smartfona.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 161 do 170. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies