Huawei P8 Lite
Tutuś
Nie rozumiem skąd takie złe oceny, owszem, na początku wszystkie te telefony miały wadę produkcyjną z Wifi (moduł Wifi się psuł i nie było wifi), ale po zgłoszeniu wymienili mi na seryjnie nowy telefon. Telefon się spisuje naprawdę dobrze, żadnych zawieszek, szybko wszystko chodzi (Zrobiłem akutalizację do android 6 bo była dostępna). Może wszystko zależy od używania, znam osoby które potrafią zapierniczyć do ścinania się takie modele jak samsung galaxy S5 czy s6. Odinstalujcie durne aplikacje to nie będą wam mulić urządzenia i odczytywać bez przerwy co robicie na telefonie i waszych danych osobistych.
Telefon jest dobrym urządzeniem i nie zawodzi. O motor czy samochód trzeba dbać, podobnie jest z elektroniką.
Pozdrawiam
reeizer84
Nie będzie to zbyt rozległa recenzja, a raczej krótka i zwięzła. Telefonu naprawdę nie polecam brać nikomu. Przez pierwsze parę miesięcy było stosunkowo dobrze jak na urządzenie w tej cenie. Jednakże po tym czasie telefon zaczął się strasznie ścinać, a po ok 1,5 roku jest kompletnie bezużyteczny. Przez taką wydajność nie można nawet ocenić innych właściwości tego bezużytecznego telefonu.
Nick
Nie polecam tego telefonu!Może opisze to w plusach (bardzo mało) i minusach:
Plusy:
Ładne zdjęcia oraz nawet dobry aparat
Minusy:
Muli się jak cholera
Grzeje się jak toster
Odchodzi z niego farba
Bardzo wręcz tragiczna bateria
Słaby ekran oraz głośnik
Ostatnio padła mi również antena
Użytkowałem go 2 lata (zakupiony w dniu premiery)
Sabina
Jestem jak najbardziej na tak!
Posiadam dużo aplikacji, szczegolnie gier i telefon po roku smiga dalej jak nowy. Nigdy mi sie nie zdarzyło żeby telefon się zaciął. Jak dla mnie bomba!
El
Mam go od marca 2016. Po około roku użytkowania telefon wygiął się, nie wiem czemu. Nie leżał blisko kuchenki, ani ogniska. Nie wpłynęło to na działanie. Nie mniej, od samego początku trzeba go czasem resetować, bo jest wg dzwoniących do mnie poza zasięgiem. Aparat kiepski, mało nasycone kolory. Aparat upadł mi dwa m-ce temu,( miałam folię ochronną) szkło stłuczone, ale aparat działa nadal, nawet po zdjęciu folii, która się odklejała. Noszę ten telefon bez żadnej ochrony i ekran się nie rysuje. Ogólnie telefon ok, ale aparat do zdjęc niezbyt.
Rodzic
O k r o p n y. Przy użytkowaniu dziecka w wieku 16 lat, nie wyrabia. Zacina sie, trzeba go resetowac. Wiadomo ze w takim wieku używa sie do do wieku innych rzeczy niz pisanie i dzwonienie, dlatego tez nie polecam
Q
Na początku telefon prawie idealny, ale po kilku miesiącach użytkowania tak się zaczina, że korzystanie z niego to prawdziwa udręką. Nie da się z niego normalne korzystać. Ogólnie to nie polecam tego telefonu.
Jackos25
Witam Telefon mam od dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony nie ma żadnych przyciąć spowolnień nigdy nie wymieniałem żadnych części w tym telefonie pozując do Samsunga S3 niebo a ziemia telefon ma czystego Androida Jedynie mogę doczepić się do aparatu który w ciemnych miejscach robi trochę gorsze zdjęcia ogólnie najlepszy telefon jaki dotychczas miałem Teraz zmienię na xiaomi redmi 4x
Patrynio
Czasami się zacina po 2 lata użytkowania, ale telefon pancerny, dostał z buta i poleciał 10 metrów do góry po czym spadł i dalej działa, a nawet szybciej ! Polecam każdemu niewyżytemu agresorowi który zamiast bić swoich kolegów na imprezie woli dojechać telefon i przy tym nie zniszczyć go. Po wczorajszej imprezie przybrał kształt banana, ale dalej chodzi ! polecam najlepszy cud chińskiej technologi XXI wieku.
Mata
Po półtorarocznym używaniu wymieniono płytę główną- zacinanie, brak łączenia WiFi, padł również Bluetooth, częste resetowanie aby uzdatnić telefonu do pracy. Po naprawie leży w szufladzie. Nie polecam.