Huawei P8 Lite
Ann
Mam telefon już dwa lata, nie mam żadnego z problemów wymienionych niżej - telefon nadal działa płynnie, jakość zdjęć i filmów bardzo dobra, aplikacje działają, niczego więcej mi nie trzeba. Ładuję go raz dziennie, ale sporo go użytkuję.
nienawidze huawei p8lite
Nie polecam tego telefonu.. Totalny plastik, aparat mega słaby, niedziałający bluetooth. Spodziewałam się czegoś lepszego, a to jest jakieś.... Telefon raz mi się sam wyłączył i się zaciął. Byłam wtedy na wakacjach i nie mogłam nic zrobić z tym telefonem. ;-; Pfff.. to nie koniec mojej opinii. Ja i moja siostra posiadamy ten złom.. Mojej siostrze uszkodził się telefon, i przez jakąś tam część może ją prąd kopnąć :_: Na dodatek gdy chce przesłać zdjęcie n.p koleżance to mimo, że jakość jest dobra, to przy wysyłaniu ta jakość się psuje.. Gdy ładuje swój telefon, to % mi ,,nie lecą" w górę, ale lecą w dół. ( Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to chodzi o to, że gdy mam n.p 9%, to jak ładuje one mi spadają do 1% i telefon się rozładowywuje )
JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM!
Jacek
A Ja mam P8 Lite ponad rok i nie powiem nic złego na ten telefon. Jest zawalony aplikacjami, zdjęciami,muzyka i wszystkim co możliwe lecz działa jak należy. Bateria trzyma 3 dni przy dużym użytkowaniu. Polecam ten telefon jak najbardziej dla wszystkich.
Sandra
I bardzo ważna rzecz o której zapomniałam...Telefonu nie nosiłam w kieszeni, jest zadbany, a niestety nie uniknęła jego dziwnego wygięcia i odp dla zainteresowanych.. tak! " Sam z siebie "
Sandra
Zdecydowaliśmy się z mężem na dwa takie telefony...Nigdy więcej! Dwa lata męczarni. Słaba grzejąca się bateria, przeglądanie czegokolwiek związanego z internetem w żółwim tempie (telefon do treningu cierpliwości :D), kiepski aparat i masa innych faktów, które niestety powodowały że telefon żył własnym życiem... Tak kiepskiego telefonu nie miałam nigdy.
kochajcieSeventeen;)
To jest tak zły telefon, że gorszego w ręku nie miałam. Posiadałam go 2 lata. Nie, nie polecam. Męczyłam się z nim tak długo i żałuję, że wzięłam go, gdy były takie "pozytywne" opinie.
Bateria? Jeśli będziesz ładował 3 razy dziennie to owszem, przetrwasz.
Płynność? Chyba jak wyłączysz wifi i będziesz patrzył na tapetę, bo normalne funkcjonowanie kilkoma aplikacjami nie wchodzi w grę.
Aparat? Mogło być lepiej.
Lubisz jak ci się wyłącza czasami bez powodu? To coś dla ciebie!
Lubisz jak ci się świeci dioda powiadomień bez powodu? To coś dla ciebie!
Ja? Ja nienawidzę tego telefonu. :)
murderbydolly
jeden i jedyny minus tego telefonu to BATERIA...przy naprawdę intensywnym wykorzystaniu możliwości telefonu bateria trzyma około 3h...
Jasiek
Tel o którym mowa posiada moja żona i mogę tylko powiedzieć że śmieć jakich mało, takiego zamulacza już dawno nie widziałem. Wifi = PORAZKA, otwieranie aplikacji przez minutę a czasami nawet więcej. Na początku wszystko ok ale teraz już mnie to przerosło. NIGDY WIECEJ COKOLWIEK OD HUAWEI
Benek1994
W 100 % polecam Huawei p8 lite :)
Uzytkowalem go prawie 2 lata, ani razu mnie nie zawiódł, ekran przeżył kilka małych upadków bez żadnych uszkodzeń.
Działanie telefony było bardzo płynne.
Powodem sprzedaży była tylko i wyłącznie przesiadka na p10 lite.
Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem p8 lite, nie ma nad czym się zastanawiać, według mnie najlepsza marka w tej klasie.
marks22
Jestem użytkownikiem tego modelu od roku. Czytając opinie negatywne, trochę się dziwię, bo u mnie nie obserwuję wymienionych wad. Brak zawieszeń, zdjęcia dobre, wifi i Bluetooth działa. Baterię muszę ładować niestety codziennie. Może była jakaś seria wadliwych egzemplarzy?
Z mojej strony jak najbardziej polecam.