Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 171 do 180. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia negatywna

użytkownik p8

Miałam ten telefon przez 3 lata i stwierdzam, że masakra. Bateria padała bardzo szybko (przy 20% telefon mi się wyłączał, nie wspominając o ładowaniu 4 razy dziennie- przynajmniej ja tak miałam przez ostatnie 1,5 roku użytkowania), często się zawieszał. Aparat średni- żadna rewelacja, aczkolwiek dla osoby mało wymagającej może być. Były też problemy z rozmawianiem przy włączonym wifi- przerywało. Nigdy więcej nie wezmę żadnego telefonu tego producenta. Nie polecam.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

M@rtuszka

Witam Jestem użytkownikiem w/w telefonu od ponad 2 lat i Moja opinia... Bardzo dobra. Telefon do tej pory sprawuje się bardzo dobrze w zupełności dałabym 4+ ze względu na wiek. Mój model bezawaryjny. Telefon kilka razy zaliczył podłogę przypadkiem, rozmawiałam również kiedy padał deszcz, kilka krotnie więc był narażony na warunki atmosferyczne i nic, wszystko działa bez zarzutu. Wiadomo na wyświetlaczu co jakiś czas zmieniane szkło aby zabezpieczyć ekran oraz etui silikonowe Mi wystarczyło. Ja osobiście polecam.

Opinia negatywna

kessi2525

Z urządzenia korzystam niespełna pół roku. Jestem bardzo niezadowolona, bateria trzyma do 10 godzin maksymalnie )przy niewielkim użytkowaniu). Aplikacje co chwila nie odpowiadają, czasami włączenie się jakiejś zajmuje kilka minut. Dodatkowo telefon przy ponad pięciominutowej rozmowie bardzo się nagrzewa. Telefon oddany do salonu jednej z większych sieci komórkowych na gwarancję, "AUTORYZOWANY SERWIS" Huawei uznał że jest to moja wina i wada mechaniczna, zaznaczę że telefon nigdy mi poważnie nie upadł, jest nieuszkodzony i ekran jest cały. Migają się od odpowiedzialności, i wycenili naprawę na 750 zł ! W tej chwili nowy telefon można kupić taniej. Nikomu szczerze nie polecam tego telefonu, nie nadaje się do niczego, zostałam z dwuletnią umową i telefonem do kosza.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Kiełek

Plusy: całkiem niezła wydajność (po dwóch latach użytkowania miewa przycinki ale nie można powiedzieć żeby było źle), znośny aparat( nie radzi sobie do końca z kolorem pomarańczowym ,na zdjęciu wychodzi czerwony-nie wiem ,może kwestia egzemplarza), dość odporny na upadki i nie tylko
Minusy: grzeje się, bateria trzyma zdecydowanie za krótko, w moim egzemplarzu wypaliło się gniazdo micro usb-z niewiadomych przyczyn( serwis twierdzi że zalany,więc gwarancji nie uznali ,a ja wiem że nie był zalany więc tutaj duży minus).Poza tym to telefonik spisuje się całkiem dobrze-na codzień idealnie, myślę że pomimo kilku wad dla osób mniej wymagających godny polecenia. :D

Opinia negatywna

Hammer

Kiedy 4 lata temu miałam pierwszego na rynku huawei-a byłam zachwycona. Teraz od kilku miesięy mam p8 lite i niestety nie polecę go nikmu. Choć ogromnym plusem jest jakość dźwięku, to innych zalet nie znajduję... Często się zacina, nie reaguje na dotyk, podczas połączeń wszyscy słyszą mnie jak zza szyby. Dwukrotnie był w serwisie, odpowiedź: "nie znaleziono wyżej opisanej usterki. Prosimy częściej czyścić pamięć". Teraz robię to dosłownie codziennie i lepiej nie jest... Zawiodłam się i już nigdy nie zdecyduę się na żaden model tej firmy :(

Opinia negatywna

La

Pierwsze dwa miesiące działał idealnie, lecz później było coraz gorzej. Pomimo tego, że mam tylko 3 ściągnięte aplikacje to zacina się strasznie. Trzeba czekać około 4-5 min. żeby się cokolwiek włączyło. Miałam kiedyś starszego huaweia i zdecydowanie był lepszy od tego, nowego.

Opinia pozytywna

123

Telefon po 2 latach użytkowania działa jak należy chociaż raz na jakiś czas zdarza się przycinka ale jest to uzasadnione zapełnioną pamięcią i wiekiem telefonu. Słuchawki grały znakomicie do czasu jak jedna słuchawka przestała działać (wytrzymała prawie 2 lata). Bateria trzyma około jeden dzień.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

Ponury

Miałem go 2 lata. Naprawdę byłem z niego bardzo zadowolony. Może nie mam wygórowanych wymagań, ale naprawdę nie było do czego się przyczepić. Chciałem nawet ponownie dostać go w abonamencie (stary dać dziecku), ale już niestety w T-Mobile nie mają ;-(

Opinia pozytywna

Lena

Jestem posiadaczką tego telefonu od kwietnia 2016 i jestem zachwycona. Na początku bateria trzymała 3 dni, dopiero po ponad roku trzeba było ładować co drugi dzień. Po prawie 2 latach - codziennie, co oczywiście można zrozumieć. Świetny aparat. Nie zamieniłabym za żadne skarby :)

Opinia negatywna

aleksandra

Po 2 latach i 4 miesiącach użytkowania, telefon po włączeniu nie reaguje. Zacina się, gdy już w końcu wejdzie w aplikację, ona zacina się i pojawia się czarny ekran, po czym telefon ponownie się wyłącza i włącza. Sam z siebie. Nie polecam . Już na początku po paru miesiącach zacinał się. Bateria pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Aparat nie nadający się do zdjęć artystycznych. Widać każdą krawędź fotografowanej rzeczy, podświetloną i wygląda bardzo kanciasto. Telefon bardzo się przegrzewa.Tydzień temu nawet aparat szwankował. Wszystkie miejsca dotyku działały, ale guzik do robienia zdjęć zupełnie nie reagował. Na szczęście po restarcie już dało się robić normalnie zdjęcia. Sam telefon wygląda atrakcyjnie, do zwykłego dzwonienia i pisania wiadomości polecam.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 171 do 180. Opinie nie są weryfikowane.


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies