Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia pozytywna

P8p8

Hmm. Czytając te wszystkie opinie mam wrażenie, że posiadam inny model. P8 lite użytkuję od grudnia 2015 r. Przez baaardzo długi czas sobie go chwaliłem i polecałem każdemu, aparat jest genialny (oczywiscie przy dobrym swietle, nie oczekujmy cudów), sporadycznie przycinał się na 3-5 sekund, ale żeby to jakoś kolosalnie przeszkadzało? Z baterią do dziś nie mam problemów, potrafi wytrzymać cały dzień przy normalnym użytkowaniu. Niestety po bliskim spotkaniu z betonem w grudniu 2017 r. po dwóch latach, pękła mu szyba wyświetlacza i zaczął wyraźnie się buntować. Lecz gdyby nie ten upadek, myślę że bawilbym sie oprogramowaniem aby wytrzymał jak najdłużej. Czekam aż wyzionie ducha, i myślę co następne? P9 lite 2017? P10 lite?


R E K L A M A
Opinia negatywna

roszi

Użytkuję telefon od ponad 3 lat. Do roku działał dobrze, po roku tragedia. Zacina się, sam się wyłącza, gubi zasięg. Boję się włączać aplikacje, bo muli na 10 minut, a zaraz gdy odmuli aplikacja przestaje działać. Nie polecam.

Opinia pozytywna

wieczorynka121

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego telefonu od dokładnie dwóch lat. Jest to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałam. Początkowo bateria trzymała trzy-cztery dni, teraz półtora dnia. Jednak nigdy nie zostawiam go do ładowania na noc, odłączam przed albo szybko po pełynym naładowaniu (to taki nawyk po pewnym samsungu, który wibrował od razu po naładowaniu i trzeba go było odłączyć). Sporadycznie się zacina. Poza tym wszystko działa. Nie planuję nowego telefonu przez dłuugi czas.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

EvaCore

Posiadam ten model i jestem zadowolony, nie wiem co trzeba zrobić, żeby ten telefon się zaciął, bo inni mają ten problem, a mi się nie udało :D bateria to jedyna wada, ale jak ktoś jest rozgarnięty to można kupić pojemniejsza i zamontować (nie jest to skomplikowane) i na koniec... Telefon sam się nie wygina, to żadna wada produkcyjna i to nie wina baterii (polimerowe nie puchną przecież, a nawet gdyby to tylna PLASTIKOWA klapka by się odczepiła), wiec telefonu NIE TRZYMAMY w tylnej kieszeni, po czym nie siadamy, bo wtedy się wygnie ;D

Opinia negatywna

ruczaq

Nie polecam. Rok działał dobrze, po roku telefon się wygiął, nie działa WI-FI, Bluetooth, hotspot, radio i GPS. Od wczoraj podczas rozmowy sam się wyłącza. Format nie pomaga. Najgorszy telefon jaki miałem. Gdybym wiedział, że to taki szrot nie sprzedawał bym swojego Galaxy S3 lte :(

Opinia negatywna

mateo

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem P8 Lite. Jednak na ładnym pudełku, zalety tego telefonu się kończą. Używam telefonu od grubo ponad roku i wniosek nasuwa się jeden- nigdy więcej Huawei. Po 4-5 miesiącach działania bez zarzutu, telefon zalicza potężne przycięcia, nieraz wymusza to wyłączenie telefonu. Drugą kwestią jest słaba bateria, telefon nieużywany może leżeć spokojnie cały dzień, ale przy minimalnym użyciu bateria niknie w oczach. Ostatnią nieprzyjemną kwestią jest bardzo słaby zasięg Wi-Fi, 4 metry od routera pobranie aplikacji ważącej 1,08 MB nie może w ogóle dojść do połowy. Reasumując, na + design, a także sprawność telefonu przez pierwsze ok. 4 miesiące. Na - cała reszta. Ogólna ocena mojego modelu 2/10. I jeszcze raz z całego serca odradzam P8 Lite ;)

Opinia pozytywna

użytkownik

Telefon użytkuję już około 11 miesięcy. Działa sprawnie, rzadko się ścina, mimo że w tle cały czas działają 2-3 aplikacje. Problemy pojawiają się przy dokumentach tekstowych - kiedy objętość dokumentu wynosi więcej niż 5-10 stron, zaczyna powielać słowa. Aparat potrzebuje chwilki na rozruch, ale to dlatego, że telefon ani razu nie był przywracany do stanu fabrycznego, a powinien, bo wiele już przeszedł. Lekkie obtarcia na obudowie są jedynie efektem mało delikatnego obchodzenia się z telefonem - wiele razy upadł, a mimo to ekran w idealnym stanie, choć jedyną jego ochroną jest fabryczna naklejka i plastikowe etui na tył (założone dopiero po tym, jak zyskał obtarcia). Z mojego doświadczenia wynika, że jest odporny na śladowe ilości cieczy - tzn nigdy nie zdarzyło mi się wrzucić go do wody, ale często dotykam go mokrymi dłońmi i leży sobie pół godziny obmoczony. Dla moich potrzeb (dokumenty, youtube, muzyka + w miarę proste gierki) jest świetny, ale nie jest to smartfon dla bardziej wymagających osób. Nie opłaca się już go kupować, zważywszy na datę premiery i coraz wyższe wymagania aplikacji, chyba że chcecie zmieniać telefon co 6-12 miesięcy.


R E K L A M A
8 lat w mGSM 1 opinia
Opinia negatywna

trocol

Witam. Czytam Wasze opinie o telefonach Huawei P8 Lite. Wszyscy narzekają na kiepską baterię, długie i częste jej ładowanie oraz wysoką temperaturę. Większość narzeka na zacinanie się, spowalnianie działania aplikacji, awarii WiFi, Bluetootha, GPSa i innych. Nieliczni zauważyli, że ich telefony uległy zniekształceniu (wygięły się). Wyjaśnienie jest jedno. Jest to wada fabryczna spowodowana błędami konstrukcyjnymi. Silnie nagrzewająca się bateria zwiększa swoją objętość (prawa fizyki), to powoduję wygięcie płyty głównej a następnie ekranu. Takie oddziałanie na płytę główna może spowodować nawet jej uszkodzenie, a tym samym powstanie wszystkich wymienionych wcześniej usterek. ?Fachowcy???? z serwisu po pomiarze płaskości ekranu, stwierdzają uszkodzenie mechaniczne i wystawiają kosztorys przekraczający koszt zakupu nowego aparatu. Nie mogą wymienić 99% telefonów na nowe z przyczyn wady konstrukcyjnej. Wszystkich, którzy są zainteresowani walką z Serwisem Hauweia musimy się zjednoczyć!. Zainteresowane osoby proszę o kontakt

Opinia neutralna

warsawhoe789

Jestem właścicielem tego telefonu od maja 2016 roku. Zgodzę się z innymi, że dużą wadą tego telefonu jest słaba bateria. Rok temu było to do zniesienia, ale teraz jeśli ktoś używa ciągle telefonu nie obejdzie się bez ładowania 2-3 razy w ciagu dnia. Do tej pory bez zarzutu działa mi Wi-Fi. Aparat był dobry na początku. Z czasem znacznie stracił swoją jakość. Zdjęcia na portalach społecznościowych typu snapchat itp. będą bardzo kiepskie. Telefon zbytnio mi się nie ścina. Oczywiście zdarzają się przypadki przycięcia, ale trwają dość krótko. Być może jest to spowodowane tym, że nigdy nie mam otwartych milion aplikacji w tle. Jakość dźwięku uważam, że jest dobra i myślę, że przeciętnego użytkownika zadowoli. Z jakością rozmów jest ciut gorzej. Oczywiście bezapelacyjnie zgadzam się z tym, że ten telefon w 2018 roku nie nadaje się do polecenia innym użytkownikom.

Opinia negatywna

Serdzio

Jestem użytkownikiem tego telefonu od 2 i pół roku, jestem bardzo niezadowolony. Po 4 miesiącach przestało działać bluetooth, po półtora roku przestało działać Wi-fi. W ubiegłym miesiącu padło gniazdo ładowania. Bateria trzyma jeden dzień maksymalnie a ekran lubi szaleć i samemu wciskać co popadnie. Nigdy więcej Huawei.

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 151 do 160. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies