Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 131 do 140. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
Opinia negatywna

WK

Telefon mam od ok. 8 miesięcy i już mam go dość. Non stop się zacina nawet przy pisaniu. Bateria wytrzymuje mi maksymalnie 5 godzin. Telefon grzeje się niemiłosiernie. Osiąga czasem 46°C i można go nazwać grzejnikiem bo aż jestem zmuszany kłaść go na stół i korzystać bo tak pali w ręce. Tylko czekam aż go zmienię...


R E K L A M A
Opinia negatywna

Ktoś 08

To najgorszy telefon kiedykolwiek widziałam. Zacina się ciągle, raz mi spadł i pękł aparat z tylu. Zaczął się zacinać już po kilku miesiącach używania. Nie polecam go nikomu.

Opinia negatywna

Ktoś 10

Najgorszy telefon jaki Miałam, zacina się przy każdej możliwej sytuacji. Zdecydowanie nie polecam tego telefonu, dodam, że jestem właścicielką od roku.


R E K L A M A
Opinia pozytywna

klaudia.x

Kupiłam używany rok, sama używam już rok ponad i nadal ma się świetnie.
Spadł mi kilkanaście razy zanim kupiłam szkło i jest małe pęknięcie, jednak jest wytrzymały.
Aparat tylni super, przód też
Nie zacina się w ogóle, aplikacje dobrze działają :)

Opinia pozytywna

Mila

Mam P8 Lite od miesiąca. Przesiadka z HTC Wildfire S. Jestem programistą juniorem a raczej seniorem bo mam 40 na karku. Hobbystycznie bawię się w modyfikowanie aplikacji i firmware. Tak też stało się i w tym przypadku, zacznę jednak od początku. Ekran super, bez plam i przebarwień. Mega wysokie PPI. Ramu w standardzie zostaje około 1,2GB nic nie robiąc. Nie zapominajcie że ten telefon nie ma 2GB czyli 2048MB lecz 1,83GB. Procek niby ma 8 rdzeni lecz są przyblokowane dwa z nich i na oryginalnym czyli stockowym sofcie dwa rdzenie praktycznie nie pracują. Bateria z Andkiem 6.0 i Emui 4.0.3 trzyma max.5h online. O powodach później... LTE działa ale z automatu czyli fon sam wybiera pasma. Telefon dość ciekawie i trwale wykonany. Kupiłem używkę 2 letnią a wygląda jak nowy. I teraz tak: jeśli zrootujecie telefon tzw.Magiskiem (tylko tak da się zrobić 100% roota) i pozbędziecie się oryginalnej apki USŁUGI GOOGLE PLAY na rzecz modyfikowanej paczki o nazwie OpenGappsNano to zyskacie do 3-4h online więcej na baterii oraz szybszy internet a także od 0,35 do 0,45GB więcej ram. Bolączką tego telefonu jest nagminnie szpiegująca, monitorująca i ciągle coś wysyłająca apka o nazwie UsługiGooglePlay. Ma to każdy Android. W czasie 1 minuty oryginalna apka potrafi nawiązać około 119 połączeń z serwerami googla. Z innym Gapps to nie ten sam telefon. Dodatkowego kopa dają także xprivacyLua, Xposed i masa apek do modyfikacji kernela. Maksymalne PPI jakie udaje się wymusić na tym LCD to 442. Ekran żyleta. Da się też ręcznie na innym kernelu sterować pasmami LTE z osobna czyli siedzieć cały czas na ręcznie ustawionym LTE2600 zamiast z automatu na zadławionym LTE1800. Testowe satelity Galileo też widać a Glonass hula aż miło. Jestem bardzo bardzo zadowolony z tego fona. Następny będzie P9 lub P10 i też lite.

Opinia pozytywna

Jarosz

Mam ten telefon już długo bo prawie 2 lata, jestem straszną psują, umowa już się kończy i czas udać się po nowy, podsumowując jestem bardzo zadowolony, zawaliłem sprawę nie kupując szkła hartowanego i etui, upadł mi z milion razy, wszystko co mogło pękną już pękło, a on dalej działa i ma się dobrze, naprawdę twardy produkt, jest zawalony różnego rodzaju multimediami a działa całkiem płynnie, niestety już najnowsze gry nie działają ale i tak jestem pod wrażeniem, pierwszy raz w historii będę szedł po nowy telefon z poprzednim działającym, a nie z jakąś odkopaną w szafie starą Nokią Asha po mamie XD

Opinia pozytywna

Paweł

Telefon posiadam 2 lata. Nie mogłem sobie pozwolić na lepszy zakup, zupełnie nie żałuję. Dopiero teraz, po 2 latach użytkowana zdarza mu się czasem "zamulić", wystarczy wyłączać zbędne aplikacje aby nie obciążać procesora i działa wyśmienicie. Bateria wytrzymuje dzień przy normalnym użytkowaniu, jak w zwykłym smartfonie. Aparat jest bardzo dobry jak na telefon za tą cenę. Solidny, upadał nie raz i jedyne co się stało, to pęknięte szkło hartowane. Czytając negatywne opinie co do tego telefonu dochodzę do wniosku, że niektórzy nie potrafią obchodzić się z telefonem komórkowym. Jedyny co bym w nim poprawił, to podczas rozmów mikrofon mógłby być troszkę głośniejszy, bo rozmówcy czasem się skarżą, jednak nie jest to minus który by dyskwalifikował ten telefon. Zastanawiającym się nad zakupem polecam w 100%, natomiast niektórym polecam zapoznać się z instrukcją obsługi, pewnie 90% błędów to wina właściciela ;)


R E K L A M A
Opinia pozytywna

.jarek

Telefon posiadam od listopada 2015 i jestem bardzo zadowolony! Szczerze, to nie pamiętam czy kiedykolwiek mi się zaciął. Zdjęcia przy odpowiednim ustawieniu wychodzą bardzo profesjonalnie (zdażały mi sie nawet pytana czy zdjęcia, które zrobiłem były robione lustrzanką- serio) Jednak przyznaję, że przy przesyłaniu tracą na jakości. Bateria wytrzymuje 1 dzień przy raczej normalnym użytkowaniu. Minusem jest plastikowa obudowa; tył szybko się rysuje od byle czego, a zaznaczam, że należę do osób które dbają o telefon. Ogólnie bardzo polecam ten telefon, ale obecnie poszukałbym czegoś nowszego z nowszym Androidem, większą pamięcią itd
Chciałbym też zaznaczyć, że znajomy który posiada ten model narzeka właśnie że bardzo się zacina oraz nie otrzymał aktualizacji do Androida 6.0, a telefon ma ponad pół roku. Wydaje mi sie, że zależy to od otrzymanego modelu- może te starsze były lepszej jakości, a czasem trafiają się wadliwe egzemplarze- wtedy najlepiej telefon oddać, wymienić po to m.in. mamy gwarancję ;)

Opinia pozytywna

Martita

Mam ten telefon od kilku miesięcy i ogólnie jestem zadowolona. Trochę czasem się wiesza , ale to raczej od nadmiaru aplikacji ????. Natomiast co do aparatu fotograficznego to odkąd odnalazłam możliwości ustawienia jest super. Zdjęcia w dużym zbliżeniu bardzo ostre, przy lekkim wietrze też. Fakt , że bateria czasem szybko pada, ale daje radę. Telefon jak dla mnie bardzo dobry.

Opinia pozytywna

Kuba

Używam tego telefonu od ponad roku i dopiero po tym czasie zaczęły pojawiać się przycięcia, u mnie wystarczy zrestartować urządzenie, czyści się pamięć RAM i wszystko wraca do normy. Aparat bardzo dobry, przydałaby się jedynie większa liczba klatek w filmach. Wyświetlacz 5" HD wystarcza, gdyby było więcej bateria trzymałaby jeszcze krócej. I tu pojawia się największa wada urządzenia, czyli pojemność akumulatora. Przy użytkowaniu średnio intensywnym starcza na jeden cały dzień, przywykłem żeby na dłuższe wyjazdy zabierać powerbank.
Wygląd spodobał mi się, generalnie przy wyborze nowego telefonu zwracam uwagę na "bebechy". Jedyny minus to plastikowe obramowanie udające metal, które przeciera się nawet pomimo używania etui. Wracając do "bebechów" to są bardzo dobre w swojej klasie cenowej. Android 6.0 robi się już przestarzały, nie można np. pobrać nowego PUBG'a, a śmiem twierdzić, że bez problemu by uciągnął.
Zauważyłem, że wi-fi nie działa gdy jest włączony Bluetooth. U znajomego posiadającego to samo urządzenie w ogóle nie działa moduł Bluetooth.
U mnie telefon ten pozostawił pozytywne wrażenia, ale czy polecam jego zakup dziś? Myślę że za tą cenę można wyszukać jakieś lepsze xiaomi, ale jeśli nie przeszkadza Ci stary Android, który na pewno nie dostanie aktualizacji, to polecam zakup ;-)

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 131 do 140. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies