Huawei P8 Lite
Opinie użytkowników

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 121 do 130. Opinie nie są weryfikowane.
icon up
53,7% 
icon down
 29,5% 
icon unknown opinion
 16,8% 
7 lat w mGSM 1 opinia
Opinia pozytywna

emkej

Nie wiem, czy to ja miałem takie szczęście do dobrego egzemplarza, czy inni są dużo bardziej wymagający ode mnie lub nie potrafią odpowiednio korzystać ze smartfonów, ale ja użytkowałem telefon ponad 2 lata i jestem/byłem bardzo zadowolony. Jak dla mnie telefon jest/był po prostu bardzo solidny jak na swoją cenę (2,5 roku temu), w zasadzie z jedną większą wadą, jaką jest bateria, chociaż dla mnie nawet to nie było problemem, bo przyzwyczaiłem się już, żeby mieć przy sobie powerbanka, albo przynajmniej ładowarkę. Jeśli chodzi o zacinanie się, to w moim przypadku działo się to dopiero, po mocniejszym użytkowaniu, bardzo rzadko w innych przypadkach. Po przerzuceniu się na nowszy telefon oczywiście czuć ogromną różnicę w szybkości działania, jednak jak na ponad dwa dość intensywne lata używania telefon dalej dawał radę. Nietypowym problemem w moim przypadku było jedynie, gdy po ok. półtora roku dosyć często telefon nie zapisywał zrobionych zdjęć i jedynie zrestartowanie telefonu pomagało.

Plusy:
- po dwóch latach telefon nadal działał bardzo sprawnie, pod warunkiem, że się go zbytnio nie przeciążyło
- solidne wykonanie, brak zarysowań, telefon wygląda praktycznie jak nowy (chociaż przez cały ten czas nosiłem go w etui, a to z pewnością miało bardzo duże znaczenie, jednak wiele razy telefon mi spadł, a nie było tego po nim widać)
- wg mnie całkiem dobry aparat
- całościowo wg mnie, przy odpowiednim użytkowaniu nie ma nic do zarzucenia (oprócz baterii)

Minusy:
- BARDZO duży minus jakim jest bateria, po dwóch/trzech godzinach użytkowania bateria spadała nawet do 20-30%, ładowarka lub powerbank to niemal nieodłączna część wyposażenia do tego telefonu
- mocne (zdecydowanie zbyt mocne) nagrzewanie się baterii
- przy większej ilości odpalonych aplikacji telefon zaczynał mieć problemy z płynnym działaniem
- zdarzało się, że telefon wyrzucał nas z aplikacji do menu

Podsumowując:
Jeśli ktoś używa telefonu 24/7 to raczej P8 takiemu zadaniu nie podoła, ale dla przeciętnego użytkownika powinien być wystarczający. Jak na obecne czasy telefon jest już po prostu słaby i stary, jednak ja używając go ponad 2 lata byłem do samego końca bardzo zadowolony.


R E K L A M A
Opinia negatywna

Helga Darelanka

Myślałam, że problem z WiFi to cecha akurat mojego egzemplarza.Widzę jednak, że nie. Prócz "zgubienia" WiFi, zgubiło się też radio, nawigacja, zacina się budzik, znikają wgrane aplikacje. Grzeje się, od czasu do czasu zawiesza,bateria krótko trzyma. Co do zdjęć - nie mam zastrzeżeń, ale też nie mam żadnych specjalnych wymagań.Problemy zaczęły się po około roku używania. Teraz ma 2 lata i 3 miesiące i jestem na etapie wymieniania na inny.

Opinia pozytywna

Ozjasz Goldberg

A mi działa, i dobrze. Zadowolony użytkownik od ponad 2 lat. Polecam :)


R E K L A M A
Opinia negatywna

Ambaraz

Jestem posiadaczem tego telefonu i odradzam komuś aby go kupywał. Telefon cały czas się zacina.Mam włączone dużo aplikacji a telefon się zacina,a reklamowali że taki dobry taki szybki.Nie polecam również innych telefonów od Huawei. Na inne modele też inni narzekają,że się zacina.

Opinia negatywna

zasmuconyużytkownik

Telefon koszmarny, odradzam każdemu, równiutko rok po zakupie telefon nagle przestaje działać, usunąłem z niego wszystkie aplikacje i zdjęcia, i nawet wyczyszczony odblokowuje sie około 30s z powodu lagów. Co więcej, pewnej nocy z hukiem telefon "strzelił" jak kukurydza i wygiął się o jakieś 10stopni, jest teraz wykrzywiony jak banan. Odradzam każdemu, szkoda pieniędzy.

Opinia negatywna

Czlowiek_Dzik

Mam telefon p8 lite od poltorej roku i szczerze nie polecam nikomu.
Minusy:
- słaba bateria (max 1 dzień przy minimalnym użytkowaniu)
- nieprecyzyjny ekran dotykowy (mam male ręce a często nie mogę w nic trafić)
- zawiesza sie (pomimo praktycznie czystego dysku generalnie nie uzywam żadnych aplikacji)
- o aparacie szkoda gadać

Plusy:
- jako tako działa internet, bluetooth i wifi, tel bez problemu łączy się z np samochodem czy telewizorem. Z drugiej strony to jest jednak podstawa jaka powinien mieć każdy telefon.

Ogólnie straszny chłam, nie pamiętam żebym miał gorszy telefon kiedykolwiek. Zdecydowanie nie polecam.

8 lat w mGSM 1 opinia
Opinia negatywna

nstepien789

Jestem posiadaczką tego telefonu od półtorej roku. Kilka miesięcy wstecz, zaczął się zacinać i grzać. Później z niewiadomych przyczyn zniknął mi dolny panel sterowania przez co nie mogłam wyjść z żadnej aplikacji. Przez to również nie mogłam:
- zrobić screenshota
- podgłośnić i ściszyć telefonu
- do nikogo zadzwonić i napisać
- odbierać sms'ów i połączeń bo nie pokazywało że w ogóle są
W takich właśnie momentach bateria spadała mi o wiele szybciej, zacinała się godzina na ekranie i zacinał się znaczek 'transferu danych' (kolor jest w trakcie używania jest niebieski a po
naciśnięciu żeby wyłączyć robi się blado-niebieski, tak jakby chciał zgasnąć a nie mógł). Ponad to, mam włączoną blokadę ekranu, a przez to gdy klikam guzik wygaszacza włącza się normalnie ekran bez blokady. Na nic jest resetownanie telefonu. Po wpisaniu pinu do odblokowania karty, a później telefonu pojawia się komunikat 'Proces ''System'' nieodpowiada. Chcesz go zakończyć?' I dwie opcje: 'Czekaj' i 'Zakończ'. Obojętnie co wcisnę, telefon po jakiś 15 minutach znów wariuje i dzieje się to samo. Dopiero po około 2,5h telfon się 'ogarnia'. Niestety takie coś powtarza się co kilka dni, a czasem nawet codziennie. Jakie szczęście że za jakiś czas zmieniam telefon.


R E K L A M A
Opinia negatywna

karolina

Posiadam telefon huawei p8 lite od ponad roku, juz po kilku pierwszych miesiącach telefon zaczął sie zacinać i grzać. W tym momencie pewnego dnia nagle nie mogłam właczyć wifi poczytałam o tym na internecie i jest to wada fabryczna tego telefonu. Moge dodać ze aparat nie jest najlepszej jakości i można znaleźć tańsze telefony z dużo lepszym aparatem. Moj telefon jest na gwarancji a opinia od serwisu jest taka iż jest to moja wina z wifi. Jednogłośnie nie polecam telefonu ani firmy huawei szkoda pieniędzy myśle ze są inne lepsze marki

Opinia negatywna

ten_ktoś

Szczerze? Spodziewałam się czegoś lepszego. Aparat - totalna masakra. Ciągle się zacina, pff.. jAK DOBRZE, że we Wrześniu zmieniam telefon :) Jednym słowem NIE POLECAM

Opinia negatywna

WK

Serio? To jakiś żart? Kurz za obiektywem? Wstydźcie się...

Wszystkich opinii: 895. Pokazuję od 121 do 130. Opinie nie są weryfikowane.


mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies