Huawei P8 Lite
Anteczek1997
Witam. Mam ten telefon już od 1,5 roku i nie bardzo jestem z niego zadowolony. Po roku zaczął się zawieszać, dosyć często samoczynnie mi wychodzi z aplikacji, bateria trzyma max dobę, a jak ładuję to się nagrzewa. Telefon przy kilku procentach baterii potrafi sam się wyłączyć, a jak chce wejść w jakąś aplikację to nierzadko potrafi się zawiesić.
( NIE ) coreczka Mamusii
Telefon zakupiłam 2 lata temu.. Na początku wszystko było okej, mówiłam ,,Idealny Telefon" lub ,,Nigdy go nie zmienie na inny"
No coż, jednak go zmieniam, dlaczego?
Wady:
Bardzo mocno sie nagrzewa
Nie łączy z Wifi, mimo, że router jest dobry
Słaba bateria
Otrzymałam ten telefon z wadą produkcyjną, gdyż na tym telefonie nie łączy bluetooth :_:
Miałam też z tym telefonem bardzo dziwny przypadek: Otóż, gdy chciałam przenieść aplikacje (na inne miejsce) aplikacja mi magicznie zniknęła. Byłam bardzo zdziwiona. Jak się okazało tą aplikację mam zainstalowaną, tylko nie wiadomo gdzie ona jest :) Tak się działo z kolejnymi, w końcu wzięłam jakąś i przeniosłam na inne miejsce i magicznie wszystkie aplikacje, które zniknęły powróciły! :/
Anteczek1997
Witam. Mam ten telefon już od 1,5 roku i nie bardzo jestem z niego zadowolony. Po roku zaczął się zawieszać, dosyć często samoczynnie mi wychodzi z aplikacji, bateria trzyma max dobę, a jak ładuję to się nagrzewa. Telefon przy kilku procentach baterii potrafi sam się wyłączyć, a jak chce wejść w jakąś aplikację, to nierzadko potrafi się zawiesić.
AH1939
Telefon totalnie zmarnowany przez wypuszczenie, nakładka miui jest tragiczna. Na dodatek specjaliści z huaweia zablokowali możliwość odblokowania bootloadera, co by nikt nie mógł przejść na lepszy ROM. W skali od 1 do 10 to maks 2 bo działa i robi nienajgorsze zdjęcia.
Domi
Telefon ten posiadam od października 2016 roku. Pierwsze 12 miesięcy użytkowania? Bez żadnych zastrzeżeń. Wszystko działało prawidłowo, bez zawieszania sie, wyłączania, przegrzewania. Obecnie modlę się o koniec umowy i zmiane telefonu. Działa wtedy, gdy chce. Nagrzewa się strasznie. Bateria po naładowaniu do pełna trzyma kilka godzin (jak korzystam z messengera i w międzyczasie przeglądam internet, to wytrzymuje może z 5 godzin). Zacina sie nawet przy wyłączonych aplikacjach. Klawiatura albo się włączy, albo nie, czasem trzeba dlugo czekac albo próbować od nowa. W trakcie korzystania z jakiejś aplikacji telefon potrafi ot tak przerzucić nas na ekran główny. Ekran główny też potrafi sie zawiesić. Osobiście nie polecam tego telefonu.
Majka
Telefon przez pierwszy rok działał super, byłam bardzo zadowolona.
Niestety po skończonej gwarancji telefon bardzo zwolnił, zaczął się zacinać.
Potrafiłam zrozumieć, że niektóre aplikacje nie odpowiadały, ale to, że EKRAN GŁÓWNY nie odpowiada to już trochę przesada. Na telefonie nie było dużo zdjęć, regularnie były kasowane lub przerzucane na laptop. Poza tym jak ktoś wyśle SMS ten przychodzi kilkanaście razy! Odpisać się nie da, ponieważ pomimo zasięgu, jest napisane "wysyłanie", do dzisiaj nie wysłał wiadomości wysłanej tydzień wcześniej. Co do rozmów: telefon nie zawsze dzwoni, czasem mu coś "nie pasuje" i nie dzwoni, bo tak. Jak ktoś do mnie dzwoni to nie mogę odebrać, ponieważ zawiesił się lub mi "nie pozwala" i sam odrzuca połączenie, ale to nie wszystko, ponieważ nie zawsze pokazuje, że ktoś dzwonił lub dzwoni.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
nokiaTrydzieściDwaDziesięć
Huawei p8 Lite
Ten telefon jest świetny.
P8 Lite jest tani i jak sama nazwa wskazuje, jest to lżejsza wersja. Czy przez to mu czegoś brakuje? Nie. Jedyna sytuacja w której poczułem że mam tańszy telefon (poza efektami upływu lat-to później), to brak obsługi aplikacji VR (wirtualna rzeczywistość), a zdecydowanie chciałbym założyć papierowe gogle (Google Cardboard) i polecieć w nich w kosmos. Nie ma ładowania bezprzewodowego co akurat mi osobiście nie przeszkadza, bo mój Huawei P8 przez większą część dnia wykorzystuje jako modem przez USB (w tym czasie się również ładuje).
Komunikatory, maile, YouTube, transmisje telewizyjne z internetu - nie jest to trudne dla tego modelu. Z podstawowymi zadaniami również nie ma problemu.
Bardzo zadowolony jestem z szybkiego LTE i pięknego designu.
Minusy to bardzo gorąca obudowa przy włączonym ekranie + GPS + ładowanie.
NIE KUPUJ!!!!
Mimo wszystko przestrzegam przed kupowaniem tego telefonu. Android jest tak skonstruowany, że po paru latach zwalnia i nic się na to nie da poradzić. Czyszczenie, formatowanie, nic na to nie poradzisz. Jedyną możliwością jest format i nie aktualizowanie systemu oraz aplikacji ale po pierwsze nie przywróci to całkowitej świetności tej wersji systemu, a po drugie ryzykujesz przez brak aktualnych zabezpieczeń.
Tyczy się to systemu-Androida. Telefon sam w sobie jest świetny, a raczej był kiedy wersja Android, która jest tu zainstalowani miała wymagania z czasów premiery Huawei P8 Lite.
Gazi
Korzystam z telefonu od września zeszłego roku. Nie miałam wielkich wymagań co do sprzętu, jednak z tego modelu nie jestem zadowolona. Największa wada to bateria -szybko się rozładowuje i bardzo nagrzewa. Czasami boję się, że wybuchnie albo się roztopi...
Aparat bez szału. Mimo, że mam zainstalowane tylko dwie aplikacje, żadnych messengerów itp to telefon się zacina. Czasami podczas pisania SMS nie włącza się klawiatura, tak samo się dzieje, gdy korzystam z internetu i nie jestem wpisać adresu www.
Spodziewałam się lepszej jakości ale oprócz fajnego wyglądu niczego nie jestem w stanie ocenić pozytywnie.
Mateusz Wrocław
Witam nie polecam tego telefonu. Ponieważ wygial sie a servis gwarancji odmówił przyjęcia ponieważ stwierdził ze to wada mechaniczna . A miałem go w porządnej obudowie i podczas ładowania zrobil się gorący a jak ostygl to zrobił sie banan .nie polecam tego telefonu
hejgerls
Telefon kupiłam niedawno i już jestem załamana..
Minusy:
Bateria - mogłoby jej być odrobinę więcej
Wi-Fi - mam dobry router, a na dodatek nie chce łączyć :)
Nagrzewanie się telefonu - mega mocno nagrzewa
JEDNYM SLOWEM NIE POLECAM :) MOGLABYM WYMIENIĆ WIĘCEJ WAD, ALE NIE CHCE MI SIĘ :))))))