Honor Pad V7 - nowość z rysikiem

Opublikowane:
Odsłuchaj artykuł
Honor Pad V7
Honor Pad V7 fot. Honor

Honor uzupełnił ofertę tabletów o model Honor Pad V7 - czyli podstawową wersję zaprezentowanego niedawno Honor Pad V7 Pro.

Honor Pad V7 to tablet o rozmiarze 10,4 cala, z ekranem o rozdzielczości 2000x1200 pikseli i częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz, oferującym wsparcie dla opcjonalnego rysika Magic Pencil 2. Rysik można kupić osobno, wraz z doczepianą klawiaturą, dedykowaną do tego tabletu.

Obserwuj nas w Google News Obserwuj

Honor Pad V7 wykorzystuje nowy procesor MediaTek Kompanio 900T. Układ ten powstaje w litografii 6 nm i jest stworzony z dwóch rdzeni Cortex-A78 2,4 GHz i sześciu ARM Cortex-A55 2 GHz. W tym wypadku, Kompanio otrzymuje wsparcie ze strony 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej oraz 128 GB pamięci flash, którą z kolei można rozbudować kartą microSD. Tablet zasila akumulator o pojemności 7250 mAh, ładujący się z mocą 22,5 W, zaś w roli systemu występuje Android 11 z interfejsem MagicUI 5.0. Tablet Honor Pad V7 doposażono jeszcze w dwa aparaty fotograficzne (13 Mpx z tyłu, 8 z przodu) i wyceniono na 1999 lub 2299 juanów, zależnie od wybranej pamięci RAM. Pojawi się również model dozbrojony w modem 5G - a jego cena wyniesie 2599 juanów za wariant 6+128 GB. Po przeliczeniu, mówimy o cenach - kolejno - 310, 356 i 403 USD lub 1217, 1400 i 1582 zł.

Honor Pad V7   przejdź do specyfikacji →

  • Ikona cech ekranu 10.4" IPS TFT  1200 x 2000 px
    Proporcje ekranu: 15:9
  • Ikona wymiarów urządzenia 245.20 x 154.96 x 7.85 mm  480.00 g
  • Ikona podstawowych cech aparatu 13 Mpx  Przedni: 8 Mpx
  • Ikona cech baterii Li-Po 7250 mAh  Szybkie ładowanie
  • Ikona pamięci RAM 6 GB 
  • Ikona pamięci wewnętrznej (flash) 128 GB 
  • Ikona modelu procesora MediaTek Kompanio 900T MT8791 
  • Ikona kalendarza - czasu wprowadzenia na rynek III kwartał 2021
    (4 lata 10 miesięcy temu) 
  • Ikona grubości telefonu i baterii 923.57  C2T  Współczynnik pojemności baterii do grubości
  • Ikona stosunku wielkości ekranu do obudowy 81.00%  Współczynnik wielkości ekranu do obudowy

O autorze
adam-lukowski.jpg
Adam Łukowski

Od 25 lat w branży nowoczesnych technologii. Pamięta pierwsze komórki i początki mobilnego internetu, ma za sobą również pracę w poczytnych czasopismach. Od początku istnienia mGSM.pl dostarcza aktualności i recenzuje urządzenia, korzystając z wiedzy i nabytego przez lata doświadczenia.

Artykułów: 17461

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!

R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!

Aktualności

Wszystkie aktualności

Recenzje

Tablet jak ultrabook
Huawei MatePad Pro Max

Tablet jak ultrabook

18.08.2026

Huawei MatePad Pro Max to rzeczywiście zwierzę typu max w świecie tabletów. 13,2 cala to nie przelewki i rodzi oczywiste pytania: czy to jeszcze tablet, który można wygodnie trzymać w ręce? Czy 4,7 mm grubości przy tych rozmiarach wystarczy, żeby go przypadkowo nie złamać? Dlaczego Unia Europejska tak zgrabnie uregulowała nam życie, że w zestawie podstawowym nie ma ładowarki 100 W? więcej

Wszystkie recenzje


Ostatnio przeglądane

mGSM.pl na YouTube

mgsm-premium-icon-small KONTO PREMIUM od 4,92
zł/mies