R E K L A M A

Jak wygląda ZTE Axon 30?

Opublikowane:
ZTE Axon 30
ZTE Axon 30
fot. Weibo

Jak dotąd, poznaliśmy już kilka szczegółów dotyczących budowy nowego flagowca ZTE - ale dopiero teraz możemy zobaczyć, jak wygląda. Czy jest na co popatrzeć?

Zdjęcie nowego Axona opublikowała Stacja Cyfrowych Plotek. Nie wiem, jak wy - ale ja nie mogę przegnać z głowy myśli o nieco nadmiernym podobieństwie tego modelu do Samsunga Galaxy S20 Ultra. Może nieco przesadzam - ale czy taka prostokątna oprawka aparatu nie wygląda znajomo? Nie spierając się na temat wyglądu - ZTE Axon 30 ma mieć inne atuty. W środku znajdziemy procesor Snapdragon 888 oraz szybkie pamięci typu LPDDR5 i UFS 3.1.

Telefon ma także mieć układ szybkiego ładowania o mocy 55 W, a także mocny aparat fotograficzny. Jego podstawę (jak już wiemy) mają tworzyć trzy aparat z matrycami 64 Mpx. Oprócz nich, w modelu tym pojawi się jeszcze czwarty aparat, z peryskopowym teleobiektywem. Co ciekawe, Axon 30 ma mieć w wyświetlaczu otworek na aparat do selfie. Możliwe zatem, że ulepszony, podekranowy aparat do selfie, o którym krążyły plotki trafi jedynie do wariantu ZTE Axon 30 Pro. Premiera flagowej serii - 15 kwietnia.

Na podstawie informacji Weibo: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!