R E K L A M A

ZTE Axon 30 Pro z potrójnym aparatem 64 Mpx

Opublikowane:
Zwiastun ZTE
Zwiastun ZTE
fot. Weibo

ZTE ujawnia kolejne informacje na temat nadchodzącego flagowego modelu Axon 30 Pro. Tym razem mowa o niecodziennym aparacie fotograficznym.

ZTE Axon 30 Pro ma być drugim na świecie telefonem wyposażonym w podekranowy aparat do selfie. Tym razem jednak to nie ten aparat - choć został udoskonalony - będzie gwoździem programu. ZTE ujawniło właśnie, co miało na myśli w poprzedniej zapowiedzi. Motyw trójkąta został wyjaśniony. O co chodziło?

ZTE zastosuje w nowym Axonie niecodzienny, poczwórny aparat fotograficzny. Jego trzy najważniejsze matryce będą mieć identyczną rozdzielczość - 64 megapiksele. Oznacza to, że każdy z aparatów - główny, szerokokątny i tele - zaoferuje (przynajmniej w teorii) taką samą jakość zdjęcia. O czwartym aparacie nie wspomniano, będzie to zatem zapewne jednostka 2 lub 5 Mpx do makro czy rozmywania tła. Jedna z wcześniejszych zapowiedzi sugeruje, że tylny aparat Axona 30 Pro może trafić do "odwróconego notcha" - czyli wypustki, wystającej poza obrys obudowy. Grafikę możecie zobaczyć tutaj. Wciąż nie podano terminu premiery tego modelu.

Na podstawie informacji Weibo: Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!