R E K L A M A

Xiaomi Mi 10S - co o nim wiemy?

Opublikowane:
Xiaomi Mi 10S
Xiaomi Mi 10S
fot. Weibo

Z końcem ubiegłego tygodnia dowiedzieliśmy się o istnieniu Xiaomi Mi 10S. Dziś o nowym modelu wiemy już zdecydowanie więcej!

Xiaomi Mi 10S zostanie zaprezentowany już 10 marca. Smartfon - zgodnie z wcześniejszymi informacjami - otrzyma procesor Snapdragon 870. Nie będzie to jednak - jak sądziliśmy - proste odświeżenie ubiegłorocznego flagowca, Xiaomi Mi 10. Zmiana procesora to tylko jedna z licznych modyfikacji. Zmianie ulegnie stylizacja obudowy, a kolory będą zgodne, z oferowanymi w tegorocznym flagowcu, Xiaomi Mi 11. Z aktualnego modelu zostaną również zapożyczone głośniki stereo sygnowane przez harman/kardon. Nagłośnienie zostało ocenione przez DxO Mark na 80 punktów.

Telefon otrzyma również aparat o rozdzielczości 108 megapikseli - ale to już element, łączący go z poprzednikiem... Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, by Xiaomi Mi 10S miał być oferowany poza Chinami. Producent na razie promuje go lokalnie. Warto zajrzeć co pewien czas na profil Xiaomi w serwisie Weibo - a nuż pojawią się tam kolejne informacje o nowym modelu...?

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!