R E K L A M A

Xiaomi Mi 10 powróci jeszcze w marcu! A Redmi K40 to POCO F3!

Opublikowane:
fot. Xiaomi

Xiaomi postanowiło przedłużyć żywot swego flagowca - Mi 10 - i już niebawem przywróci go na rynek, ale z nowym sercem i oznaczeniem Xiaomi Mi 10S.

Xiaomi Mi 10S ma się pojawić jeszcze w marcu i dzielić przeważającą część specyfikacji z ubiegłorocznym Xiaomi Mi 10. W konstrukcji zajdzie jednak jednak, za to bardzo istotna zmiana. Procesor Snapdragon 865 zostanie zastąpiony nowszym - Snapdragon 870. Reszta specyfikacji, obejmująca m.in. ekran FHD+ 6,67" z odświeżaniem 90 Hz, baterię 4780 mAh czy aparaty 108, 13, 2 i 2 Mpx - pozostanie niezmieniona, podobnie, jak stylizacja obudowy. Na razie nie wiemy, jakie warianty pamięci zaoferuje producent w tym modelu - ale wiadomo, że urządzenie będzie oferowane tylko w Chinach. Szkoda...

Równie szybko powinniśmy powitać nowe modele POCO. Pierwszy - POCO F3 - dobrze już znamy, bo to po prostu Redmi K40. Drugi z nadchodzących modeli, czyli POCO X3 Pro - według informacji leakstera - otrzyma procesor Snapdragon 860, wyświetlacz Full HD+ z odświeżaniem obrazu 120 Hz FHD+ oraz akumulator o pojemności 5200 mAh. Niestety, nie są znane bliższe szczegóły tego modelu - ale możliwe, ze będzie to przeróbka Redmi K40 Pro+.

Jako ciekawostkę dodam, że Redmi K40, Redmi K40 Pro oraz Redmi K40 Pro+ mają też trafić do Indii - ale tu otrzymają nazwy - odpowiednio - Xiaomi Mi 11X, Xiaomi Mi 11X Pro oraz Xiaomi Mi 11i. Ostatni z wymienionych modeli może też być dostępny poza Indiami.

Na podstawie informacji Gizchina, @stufflistings i XDA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!