R E K L A M A

Redmi K30S w TENAA - potwierdzają się przypuszczenia

Opublikowane:
Redmi K30S
Redmi K30S
fot. TENAA

Chiński urząd TENAA ujawnił zdjęcia oraz specyfikację nadchodzącego semi-flagowca Redmi - Redmi K30S. Potwierdziły się przypuszczenia, że mamy do czynienia z rebrandingiem.

Specyfikacja, opublikowana przez TENAA wskazuje, że Redmi K30S będzie po prostu przemianowanym Xiaomi Mi 10T 5G. Dane są zbieżne, podobnie, jak wygląd. Inne będzie tylko logo. Możliwe zatem, że wkrótce poznamy też Redmi K30S Pro, czyli Xiaomi Mi 10T Pro 5G.

Specyfikacja jest zatem dobrze znana, ale na wszelki wypadek powtórzę, że mamy do czynienia z 6,67-calowym ekranem Full HD+ (o szybkim odświeżaniu obrazu, czego jednak TENAA nie precyzuje) oraz akumulatorem o pojemności 4900 mAh (TENAA podaje pojemność minimalną, producent - typową, 5000 mAh). Urząd nigdy nie publikuje nazwy procesora, ale przecież wiemy, że smartfon napędza Snapdragon 865, a Redmi certyfikuje telefon w wersjach z pamięcią operacyjną 6, 8 i 12 GB. Do tego zapisano 128, 256 i 512 GB pamięci wewnętrznej, ale należy zakładać, że nie wszystkie wersje trafią od razu na rynek. Pamięci będą zapewne typu UFS 3.1 i LPDDR5, jak w pierwowzorze.

Chiński urząd podaje też rozdzielczości aparatów, ale nie wszystkich. Wspomina tylko o głównych, 64 Mpx z tyłu i 20 z przodu. Wiadomo, że z tyłu znajdziemy jeszcze aparat 13 Mpx do zdjęć szerokokątnych i 5 Mpx do makro. Urząd nie precyzuje daty premiery, ale wskazuje, że telefon będzie oferowany w szerokiej palecie kolorów: czarnym, czerwonym, niebieskim, różowym, białym, zielonym, fioletowym i szarym.

Na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!