R E K L A M A

Znamy specyfikację OnePlus 9E!

Opublikowane:
fot. @WaqarKhanHD

W sieci krąży nieoficjalna specyfikacja OnePlus 9E. Jak będzie wyposażony najtańszy model serii "Dziewiątek"?

Nie było zbyt wielu plotek o OnePlus 9E. Pierwsze przecieki wskazywały, że będzie to model plasujący się pomiędzy OnePlus 9 a OnePlus 9 Pro. Wygląda jednak na to, że będzie to najtańśzy model z serii.

Wedle ujawnionych dziś danych, OnePlus 9E ma otrzymać 6,5-calowy wyświetlacz Full HD+ o częstotliwości odświeżania obrazu 90 Hz. Sercem telefonu zostanie procesor Snapdragon 690, wspierany przez pamięć operacyjną 8 GB. Pamięć wewnętrzna będzie mieć pojemność 128 GB, zaś pojemność akumulatora sięgnie 5000 mAh. Wyposażenie dopełnią aparaty fotograficzne o rozdzielczości 64 i 8 megapikseli. Nie wiadomo, jaki będzie aparat przedni, nie są też znane parametry dodatkowych matryc tylnych. Spodziewamy się tam przynajmniej jeszcze jednego, 2-megapikselowego modułu do makro albo rozmywania tła. Nie jest znany wygląd OnePlusa 9E.

Warto wspomnieć, że na "plotkarskiej giełdzie" krąży jeszcze model OnePlus 9 Lite. Możliwe, że chodzi o ten sam model - ale z drugiej strony, przecieki wspominają o tym, że Lite miałby otrzymać inny, ex-flagowy procesor...

Na podstawie informacji Techmaniacs

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
100,0% 
 0,0% 
 0,0% 
de_ent
Zabójca budżetowców? Killer low endu
.171.36.193 | 26 Feb 2021, 06:02