R E K L A M A

OnePlus 9 Pro na zdjęciach z ulepszonym aparatem

Opublikowane:
OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro
fot. Gizchina

W ostatnich godzinach poznaliśmy specyfikacje OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro, a dziś wracamy z kolejnymi informacjami. Mamy zdjęcie oraz ciekawostki o aparacie.

Wygląd nowych modeli OnePlus nie kryje już tajemnic. Ktoś sfotografował gotowy egzemplarz OnePlus 9. Jak widać, smartfon ma poczwórny aparat fotograficzny, ale bez peryskopowego obiektywu, co przekreśla nadzieje na duży zoom bezstratny. Możliwe, że będzie - ale niewielki, góra 3x. Widać, że tył będzie mieć zaokrąglone boki, podobnie zresztą, jak wyświetlacz. W ekranie będzie otworek na aparat do selfie. Na wyświetlaczu prezentowane są dane telefonu, ale marna ostrość zdjęcia pozwoliła mi jedynie wypatrzeć informację o ekranie - AMOLED, 6,56 cala, 120 Hz - oraz pamięci 12+256 GB. To wpisuje się w dane, które poznaliśmy wczoraj.

Pojawiły się też informacje, że aplikacja aparatu fotograficznego, jaka zadebiutuje w nowych OnePlusach, zostanie wzbogacona o nowe (choć wcale nie odkrywcze) funkcje:

  • Moon mode - specjalny tryb do fotografowania księżyca, wykorzystujący AI.
  • Starburst - do jasnych punktów na zdjęciu można dodać efektowne rozbłyski.
  • Tilt-shift mode - tryb miniatury, na różne sposoby. Ostrość można ustawić w centralnej partii kadru, ale też ukośnie czy pionowo - z możliwością zmiany intensywności efektu.
  • Hyperlapse - przyspieszone wideo poklatkowe.
  • Focus Peaking - podkreślanie kolorem konturów przedmiotów, na które ustawiona jest ostrość.
Nowe funkcje pojawią się z pewnością w aparatach OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro, ale trafią też do starszych modeli firmy. Niestety, na razie nie wiadomo, do których i kiedy.

Na podstawie informacji Gizchina: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!