R E K L A M A

OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro w dużym przecieku - znamy dane!

Opublikowane:
OnePlus 9
OnePlus 9
fot. @WaqarKhanHD

Popularny leakster podzielił się ze światem pełnymi, choć niestety jeszcze nieoficjalnymi specyfikacjami nowych modeli OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Jak się zapowiadają?

Według Stacji Cyfrowych Plotek, OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro otrzymają topowe procesory Qualcomma, czyli Snapdagon 888. Do tego, mają mieć po przynajmniej 8 GB pamięci operacyjnej - ale zakładam, że producent zaoferuje także 12 GB. W obu modelach możemy się również spodziewać wyświetlaczy o częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, ale oczywiście o różnych rozmiarach. OnePlus 9 otrzyma płaski wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala i rozdzielczości Full HD+, z kolei OnePlus 9 Pro będzie mieć ekran QHD+, o przekątnej 6,78 cala i zagiętych bokach.

W wyświetlaczach znajdą się dość małe otworki na aparaty do selfie - mają mieć średnicę 3,8 mm. Nie jestem pewien, czy to nie przekłamanie, ale Digital Chat Station twierdzi, że oba modele mają mieć akumulatory o takiej samej pojemności 4500 mAh. To trochę dziwne, ale jednak możliwe, bowiem różnicą ma być prędkość ładowania. Bazowy model ma ładować baterię z mocą 45 W, z kolei w wersji Pro znajdziemy już ładowanie 65 W. Smartfony mają być dość smukłe - 8 i 8,5 mm - i ważyć poniżej 200 g.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!