R E K L A M A

OnePlus 9 - pełna specyfikacja ujawniona przez aplikację!

Opublikowane:
Przypuszczalny wygląd OnePlus 9
Przypuszczalny wygląd OnePlus 9
fot. @WaqarKhanHD

W sieci pojawiły się zrzuty ekranu popularnej aplikacji, która odczytała i wyświetliła pełną specyfikację nadchodzącego modelu OnePlus 9.

AIDA 64 to popularna aplikacja pozwalająca odczytać z telefonu informacje o poszczególnych elementach jego wyposażenia. Taką właśnie aplikację uruchomiono na nowym OnePlus 9 i wykonano zrzuty ekranu, ukazujące specyfikację smartfonu. Warto jednak pamiętać, że podane dane wciąż są nieoficjalne, a takie zrzuty ekranu dość łatwo sfabrykować. Mimo to, dajmy serwisowi @TechDroider kredyt zaufania i popatrzmy na dane...

Według nich, OnePlus 9 będzie mieć wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala, rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Sercem smartfonu zostanie procesor Snapdragon 888, który otrzyma do towarzystwa 8 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci flash. Pytanie, czy będzie to jedyna wersja pamięci tego modelu - są bowiem pogłoski o wariancie 12+256 GB. AIDA podaje jeszcze informacje o 16-megapikselowym aparacie do selfie oraz o głównej matrycy tylnej, mającej rozdzielczość 48 Mpx (aplikacja podaje wartość już po połączeniu pikseli - czyli 12 Mpx). Na koniec, pozostaje informacja na temat pojemności akumulatora, wynoszącej 4500 mAh. Źródło dodaje, że w zestawie będzie ładowarka o mocy 65 W. Nowego OnePlusa spodziewamy się już w marcu, wraz z modelem OnePlus 9 Pro.

Na podstawie informacji Techdroider

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!