R E K L A M A

Jak będzie wyglądać Nubia Red Magic 6?

Opublikowane:
Nubia Red Magic 6
Nubia Red Magic 6
fot. Weibo

Od pewnego czasu krążą informacje o nowym, gamingowym modelu marku Nubia - czyli Red Magic 6. Ostatnio, pojawiło się zdjęcie zapowiadającą zmianę w wyglądzie smartfonów Red Magic - i jeszcze coś...

Jak dotąd, smartfony Red Magic cechował charakterystyczny, rozpoznawalny styl. W przypadku szóstej iteracji smartfonu, w stylizacji zajdą jednak znaczące zmiany. Przede wszystkim, otwory aktywnego układy chłodzącego procesor, powędrują na brzeg tylnej ścianki obudowy. Zostaną wkomponowane w mocno zaakcentowany i wyglądający na wykonany z metalu detal w kształcie litery X, rozciągający się na całą szerokość obudowy.

Na tyle pozostanie charakterystyczne, podświetlane logo Red Magic, natomiast aparat fotograficzny zostanie rozbudowany. Widać, że będzie mieć co najmniej trzy matryce i zostanie umieszczony poziomo, w lekko wystającej oprawce. Ponadto, zdjęcie telefonu zdradza, że przynajmniej jedna z wersji Red Magic 6 zostanie przygotowana we współpracy z gamingowym potentatem Tencent Games.

Wcześniejsze pogłoski wskazują, że Red Magic 6będzie dysponować procesorem Snapdragon 888, akumulatorem o pojemności 4500 mAh i szybkim ładowaniem (może nawet 120 W). Telefon ma mieć ponadto wyświetlacz Full HD+ o wysokiej częstotliwości odświeżania - 144 Hz i pokaźną ilość szybkich pamięci DDR5 i UFS 3.1. Premiera - w ciągu najbliższych tygodni.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!