R E K L A M A

Najwydajniejsze telefony stycznia według AnTuTu

Opublikowane:
fot. AnTuTu via Weibo

Popularny benchmark opublikował swe comiesięczne zestawienie najwydajniejszych smartfonów.

W czołówce nie widać zmian. Stawce wciąż przewodzi Nubia Red Magic Mars, zaś za nią plasują się Huawei Mate 20 i Honor V20. Środek stawki również bez przetasowań. Na kolejnych miejscach mamy Huawei Mate 20 X, Honora Magic 2, Xiaomi Black Shark 2, Huawei Mate 20 Pro i OnePlus 6T. W końcówce pierwszej dziesiątki mamy już jednak debiutantów: pojawiły się Vivo NEX S i Asus ROG Phone, zaś topowe zestawienie opuściły Xiaomi Black Shark I generacji oraz Nubia X.

Czy warto przejmować się tym zestawieniem? Jeśli lubicie cyferki i pasjonują was chińskie smartfony - to zdecydowanie tak. Pamiętajmy jednak, że zestawienie nie jest do końca reprezentatywne - jedyną marką spoza Chin jest w nim Asus - "aż" z Tajwanu. Nie widać Apple czy Sasmunga, nie ma też kilku popularnych, chińskich modeli osiągających wyniki w okolicy 300 tys. punktów... Zatem mówmy raczej o topowej dziesiątce wybranych spośród chińskich smartfonów.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 50,0% 
 50,0% 
Zenfon
A gdzie Asus zenfon 5z z 8 GB ramu i na androidzie 9? Z wynikiem 299952
.221.131.32 | 06 Feb 2019, 14:02
Aa
Widać brak kompetencji autora. Antutu prowadzi osobny ranking dla urządzeń z ios i nr 1 jest iPhone XS.
Informacja jest oparta o publikację AnTuTu. Wyraźnie zaznaczamy, że nie wymienia się w nim wszystkich telefonów - wystarczy doczytać tekst do końca. Zdawało mi się, że brak iPhone jest tu oczywisty, bowiem porównywanie czegokolwiek pracującego na Androidzie z urządzeniem iOS nie ma sensu... Jeśli uważasz, szanowny czytelniku, że mimo wszystko iPhone powinien być w jednym zestawieniu z androidowymi telefonami niedostępnymi w większości w Europie, proponuję zwrócenie się w tej sprawie do AnTuTu. Może przygotują grafikę i ranking, którego wiarygodność Cię zadowoli. AŁ
.47.44.81 | 05 Feb 2019, 13:02