R E K L A M A

Magiczny Samsung Galaxy A80 doczeka się następcy?

Opublikowane:
Samsung Galaxy A80
Samsung Galaxy A80
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Pamiętacie model Samsung Galaxy A80 z ruchomym aparatem fotograficznym? W mechanizmie tym była swoista magia - ale telefon nie został przebojem. Mimo to - chyba będzie mieć następcę.

Uwielbiałem patrzeć na pracujący mechanizm aparatu Galaxy A80. Mikroskopijny silniczek, trybiki i inne cuda inżynierii wysuwały aparat, wykonujący całkiem sporo ruchów. Najpierw wysuwała się górna część obudowy, a później - obracała się jeszcze niewielka oprawka z aparatem. Patrzeć - uwielbiałem, ale czy kupiłbym taki telefon? Prawdę mówiąc, obawy przed ewentualnymi problemami z mechanizmem przesłoniły mi korzyści w postaci bezramkowego ekranu i możliwości robienia selfie głównym, rozbudowanym aparatem. Najwyraźniej nie byłem osamotniony w tych odczuciach, bowiem od premiery miną niedługo 2 lata - i podobne rozwiązanie spotykamy jedynie w telefonach Asusa.


Powspominajmy Samsunga Galaxy A80 z wiosny 2019
wideo: mGSM.pl przez YouTube

Tyle na temat oryginału, czas spojrzeć w przyszłość. A w tej widać następcę, noszącego oznaczenie SM-A826B. Innymi słowy, mowa o modelu Samsung Galaxy A82. Na razie niestety wiemy o nim tylko tyle, że istnieje - przynajmniej w planach. Smartfon będzie obsługiwać sieci 5G - co zdaje się być oczywistym. Mniej oczywiste jest to, czy znów zobaczymy efektownie poruszający się mechanizm aparatu. A może następca Galaxy A80 będzie tak samo innowacyjny - i zaskoczy nas aparatem pod ekranem...? Urządzenie powinno być zaprezentowane najpóźniej latem.

Na podstawie informacji Galaxyclub

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!