R E K L A M A

Samsung Galaxy Note 21 z aparatem pod ekranem!

Opublikowane:
fot. LetsGoDigital

Bardzo możliwe, że Samsung Galaxy Note 21 będzie pierwszym smartfonem koreańskiego giganta, w którym aparat do selfie znajdzie się pod wyświetlaczem.

Skąd ta teoria? Samsung zastrzega handlową nazwę Under Panel Camera, czyli UPC. W opisie wniosku o zastrzeżenie nazwy wspomniano, że opisywane rozwiązanie będzie wykorzystywane nie tylko w smartfonach, ale także m.in. w telewizorach. Wiemy również, że Samsung zamierza zastosować to rozwiązanie również w laptopach.

W tym momencie, przestajemy pytać, czy Samsung zaprezentuje smartfon z aparatem do selfie schowanym pod ekranem. Pytamy po prostu - kiedy to zrobi? Naturalnym wydaje się to, że chowany aparat powinien zadebiutować w kolejnym z tegorocznych flagowców Samsunga. Może to być Galaxy Note, ale należy dopuszczać możliwość, że - jako nowa technologia - Under Panel Camera pojawi się najpierw w składanym Galaxy Z. W przeszłości zdarzało się również także, że nowe rozwiązania trafiały najpierw do średniaków, które - w moim odczuciu - traktowano trochę doświadczalnie. Przykładem może tu być Samsung Galaxy A80 z obrotowym mechanizmem aparatu. Może zatem, po laptopach i telewizorach, zobaczymy UPC jednak w serii Galaxy A...?

Na podstawie informacji LetsGoDigital

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!