R E K L A M A

Jak może wyglądać OnePlus 9?

Opublikowane:
OnePlus 9
OnePlus 9
fot. @WaqarKhanHD

Niedawno dowiedzieliśmy sie, że seria OnePlus 9 obejmie 3 modele: OnePlus 9, OnePlus 9E i OnePlus 9 Pro. Jeden z nich ma mieć płaski ekran. Jak może wygladać?

O stworzenie wizualizacji bazowego OnePlus 9 pokusił się grafik Waqar Khan. Opierając się na wcześniejszych przeciekach, stworzył własne wyobrażenie nadchodzącego modelu. Oczywiście - ostateczna forma urządzenia może okazać się nieco inna - ale ogólny zarys pozostanie raczej niezmieniony. Waqar Khan uznał, że najtańszemu modelowi z trójki należą się miłe dla oka, wyraziste kolory obudowy - i nie obraziłbym się, gdyby do klasycznych barw dołączyły pokazane przez artystę zieleń i błękit.

Trochę szkoda, że telefon wygląda nieco zachowawczo, zwyczajnie - ale nie to uznaję za największy problem. Mocno kłuje mnie w oczy zbytnie podobieństwo do aktualnych smartfonów Oppo Reno. Widać je zarówno w oprawce tylnego aparatu fotograficzne, jak i matowo - srebrzystej fakturze tyłu obudowy. Grafik twierdzi, że przedstawił wygląd modelu OnePlus 9... Ja jednak nie byłbym aż tak stanowczy i upierał się jednak, że rola najtańszego modelu z płaskim ekranem przypadnie wariantowi OnePlus 9E - jak "ekonomiczny"...

Na podstawie informacji @WaqarKhanHD

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!