R E K L A M A

Już wiadomo, jakie nazwy otrzymają Redmi Note 9 Pro 5G i Note 9 4G poza Chinami! (akt.)

Opublikowane:
fot. Xiaomi

W momencie premiery nowych smartfonów serii Redmi Note 9 było wiadomym, że poza Chinami będą oferowane pod innymi nazwami. Dziś już wiemy, jakimi...

Smartfony o nazwie "Redmi Note 9" pojawiły się na globalnych rynkach z końcem kwietnia, a kolejne poznaliśmy w ubiegłym tygodniu. Te ostatnie są przeznaczone na rynek chiński. Do globalnej dystrybucji trafią jednak pod innymi nazwami - zapewne po to, by nie mylić nowego Redmi Note 9 4G ze znamym od wiosny Redmi Note 9. To dwie zupełnie różne konstrukcje - ale nazwa w zasadzie pasuje do obu, oba bowiem obsługują tylko sieci LTE.

Z Redmi Note 9 Pro 5G z racji dopiska 5G jest nieco łatwiej - ale też można byłoby go pomylić z Redmi Note 9 Pro... Dlatego też oba modele, gdy trafią do globalnej sprzedaży, otrzymają nowe nazwy. Skąd to wiadomo? Z dość wiarygodnego źródła, jakim jest Google Play Console. Znaleziono tam znajome specyfikacje, ale z nowymi nazwami głównymi. Zatem, by nie trzymać was w niepewności, informuję, że Redmi Note 9 4G pojawi się u nas jako Redmi 9 Power, zaś Redmi Note 9 Pro 5G będzie występować na światowych rynkach jako Xiaomi Mi 10i.

Przy okazji, Google Play Console podpowiada, które wersje pamięci trafią do globalnej dystrybucji. Redmi 9 Power będzie wyposażony w 4 GB RAM-u, zaś Xiaomi Mi 10i - w 6 GB. Pozostaje mieć nadzieję, że - przynajmniej w przypadku pierwszego z modeli - nie będą to jedyne odmiany dostępne u nas. Kiedy się pojawią - jeszcze nie wiemy, ale pojawienie się ich w Konsoli Google sugeruje, że stanie się to niebawem.

AKTUALIZACJA

Informację dotyczącą pamięci, z jakimi Redmi 9 Power i Xiaomi Mi 10i mogą być oferowane poza Chinami, poszerza serwis 91mobiles. Jest to jednak informacja nieoficjalna i dotycząca rynku indyjskiego. Jest jednak wielce prawdopodobne, że podane warianty pojawią się również i u nas. Redmi 9 Power będzie oferowany z zestawami 4+64 i 4+128 GB, zaś Xiaomi Mi 10i - 6+128 i 8+128 GB. Dodano, że pierwszy ze smartfonów pojawi się w kolorach zielonym, niebieskim i czarnym, zaś drugi - w niebieskim, czarnym i pomarańczowo-niebieskim z gradientem.

Na podstawie informacji MySmartPrice i 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!