R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Fold 3 z klawiaturą QWERTY? I rysikiem!

Opublikowane:
Wizja Galaxy Z Fold 3
Wizja Galaxy Z Fold 3
fot. LetsGoDigital

Samsung Galaxy Z Fold 3 istnieje na razie wyłącznie w naszej wyobraźni oraz w sekretnych biurach projektowych w Korei, ale nowy patent ujawniony przez koreański urząd pokazuje, że gotowy smartfon może nas zaskoczyć.

A gdyby tak Samsung Galaxy Z Fold 3 otrzymał wysuwaną klawiaturę QWERTY? Stałby się wówczas jeszcze bardziej funkcjonalną alternatywą, mogącą pełniej zastąpić przenośny komputer. Według projektu, obudowa smartfona byłaby składana w dwóch miejscach (jak w jednym z wcześniejszych projektów), a dotykowa klawiatura byłaby wysuwana z wnętrza jednej z części korpusu urządzenia. Obudowę można byłoby ustawiać w różnych położeniach, tworząc z Folda coś w kształcie laptopa.

Projekt, ujawniony przez Koreański Urząd Ochrony Własności Intelektualnej (KIPO) wygląda o niebo lepiej, niż poprzedni, ale konstrukcja wciąż wygląda na dość skomplikowaną. Łączy aż dwa zawiasy, elastyczny ekran jeszcze większy, niż w aktualnym modelu, a do tego slider z klawiaturą. Dodatkowo, całość po złożeniu robi się nieznośnie gruba. Obawiam się, że Samsung nie zdecyduje się na wdrożenie tego projektu... Dla mnie jednak byłby to wymarzony sprzęt - szczególnie, gdyby dodać mu jeszcze świetne aparaty i rysik. Obawiam się jednak, że cena mogłaby być absurdalnie wysoka.

Na to, że kolejny Galaxy Fold może otrzymać rysik, wskazuje inny patent, złożony przez Samsunga w urzędzie WIPO - o czym pisaliśmy wcześniej. Teraz jednak możemy przedstawić rysunki oraz wizualizację urządzenia - oczywiście opublikowane przez LetsGoDigital. Niestety, wygląda na to, że będzie to model bez klawiatury - przypominający aktualnego Galaxy Z Fold 2...

Źródło: LetsGoDigital: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!