R E K L A M A

Huawei Mate 40 Pro nowym rekordzistą w DxOMark

Opublikowane:

Huawei Mate 40 Pro został najlepszym smartfonem fotograficznym na świecie - a przynajmniej według rankingu DxO Mark. Smartfon jest świeżo po premierze, a już może pochwalić się najwyższą oceną w historii zestawienia. Uzyskał 136 punktów za aparat główny oraz 104 punktów za aparat do selfików.

Eksperci z serwisu DxOMark określili Huawei Mate 40 Pro - czy raczej jego fotograficzny moduł - jako dynamic range monster. Swój werdykt wydali po wykonaniu smartfonem ponad 3 000 testowych zdjęć i nagraniu blisko 2,5 godziny wideo. Najnowszy flagowiec chińskiego producenta wyróżnia się systemem obiektywów Ultra Vision Cine Camera w kształcie pierścienia, opracowanym we współpracy z Leicą, który został stworzony z myślą o tworzeniu ultraszerokokątnych filmów 4K i zdjęć ? zarówno z tylnego, jak i przedniego obiektywu.

Smartfon ma podwójny obiektyw Dual Cine Camera, w którym zastosowano matrycę z sensorem Ultra Vision o rozmiarze - 1/1,28". Mate 40 Pro został wyposażony w teleobiektyw peryskopowy, który umożliwia wykonanie wysokiej jakości zdjęć z 10-krotnym zoomem hybrydowym i 50-krotnym zoomem cyfrowym. Wysoką jakość zdjęć i wideo wykonywanych przez Huawei Mate 40 Pro wspiera również najpotężniejszy procesor Huawei - Kirin 9000 5G, który zapewnia wyższą wydajność i efektywność energetyczną w porównaniu z poprzednią wersją.

Tutaj możecie przeczytać całą recenzję fotograficznych możliwości modelu Huawei Mate 40 Pro.

Huawei

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
G
To już jest nudne. I co z tego? Za jakiś czas będzie kolejny smartfon który wyprzedzi tego a potem następny który wyprzedzi tego a autorzy zdjęć jakimi amatorami byli takimi będą. Kogo interesują konkrety czy zdjęcie uchwyci latającą muchę? Przekaz fotografii jest jest inny, a producenci smartfonów jedynie bazują ma ludzkich instynktach, jakoby przez aparat miałaby okazywać jakąś lepsiejszość właściciela Sorry ale zdjęcie zrobione bele jakim aparatem na Hawajach czy innych Malediwach, będzie mieć lepszy przekaz jego wartości niż zdjęcie szarych bloków, wybudowanych przez towarzysza Gierka, gdzieś w Polsce, na osiedlu robotniczym .... Ludzie zachełpieni tymi smartfonami cykaja już naprawdę bele co, a najgorzej jak jeszcze doszukują się "detali" :P
.134.181.230 | 25 Oct 2020, 10:10