R E K L A M A

Wyświetlacze serii Samsung Galaxy S21 - są niespodzianki?

Opublikowane:
Galaxy S21 Ultra będzie jedynym z zagiętym ekranem?
Galaxy S21 Ultra będzie jedynym z zagiętym ekranem?
fot. Voice

Leakster, znany licznych z przecieków na temat urządzeń Samsunga, dzieli się swą wiedzą na temat wyświetlaczy, jakie mają trafić do nowych Samsungów Galaxy S. Jakie będą?

Według Ice Universe, nadchodzące modele serii Samsung Galaxy S21 (lub Galaxy S30, jeśli wolicie, nazwy jeszcze nie jesteśmy pewni), będą mieć wyświetlacze płaskie lub z zagiętymi brzegami. Tańsze, bardziej podstawowe modele otrzymają ekrany płaskie, co z pewnością ucieszy wielu potencjalnych nabywców. Ekran z zagiętymi brzegami znajdziemy jedynie w Samsungu Galaxy S21 Ultra. Informacja podawana przez leakstera wpisuje się we wcześniejszy przeciek OnLeaks, który przypuszczalny wygląd nowych smartfonów.

Wszystkie wyświetlacze mają być otoczone ramkami o równej szerokości z każdej ze stron. To oznacza, że z dolnej części ekranu zniknie charakterystyczny "podbródek". Według wcześniejszych informacji, Galaxy S21 i Galaxy s21+ mają mieć tyły obudów z tworzywa, a w całej serii mają być stosowane procesory Snapdragon 875 na zmianę z Exynosami 2100. Co ciekawe, telefony te mają zadebiutować wcześniej, niż miało to miejsce w przypadku poprzednich generacji. Zamiast w lutym 2021, mamy je poznać jeszcze w tym roku.

Na podstawie informacji @UniverseIce

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
ZADZIOR
" procesory Snapdragon 675 na zmianę z Exynosami 2100" - zapewne Snap 875?
Oczywiście. Mój kiks, poprawiam, dzięki!
.48.103.146 | 22 Oct 2020, 11:10