R E K L A M A

Honor Pad V6 - trochę jak iPad Pro

Opublikowane:
Honor Pad V6
Honor Pad V6
fot. Honor

Honor zaprezentował nowy tablet Pad V6. Ma wąską ramkę, ciekawy tył oraz opcjonalny rysik i klawiaturę, przez co przypomina nieco iPada Pro.

Urządzenie może się podobać. Ma ładnie połyskujący tył oraz 10,4-calowy ekran (2000x1200 pikseli) otoczony wąską - jak na tablet - ramką. Do tego urządzenie ma też mocne wnętrze - z procesorem Kirin 985, pamięcią operacyjną 6 GB i nośnikiem flash na dane 128 GB. Dodajmy jeszcze niezłe - jak na tablet - aparaty fotograficzne: 13 MPx f/1.8 z tyłu oraz 8 MPx f/2.0 z przodu.

Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 7250 mAh z szybkim ładowaniem 22,5 W, a obudowa występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Tablet ma też układ dźwiękowy Histen i jest gotowy na współpracę z sieciami Wi-Fi 6+. Opcjonalnie można do niego dołożyć rysik Magic Pencil odczytujący 4096 stopni nacisku i klawiaturę przypominającą tą z iPada Pro. Minusem sprzętu jest brak dostępu do usług Google. Nie określono jeszcze ceny tabletu, ale patrząc na wyposażenie - nie będzie to sprzęt z najtańszej półki...

Na podstawie informacji Honor

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!