R E K L A M A

Motorola wraca do segmentu flagowców?

Opublikowane:
Informacja o premierze
Informacja o premierze
fot. Motorola

Nie ustają plotki i domysły na temat Motoroli. Na razie pewnym jest jednak jedynie termin kolejnej konferencji prasowej, która odbędzie się w ramach targów MWC.

Motorola rozsyła zaproszenia na targową konferencję, która odbędzie się wieczorem 23 lutego. Co na niej zobaczymy? Raczej nie powinniśmy liczyć na prezentację kolejnego składanego smartfonu, ale są szanse, że poznamy pierwszą Motorolę z rysikiem, której render wyciekł kilka dni temu do sieci. Równie duże (choć nie do końca pewne) są szanse na premierę na prezentację modelu Edge+.

Telefon ten pojawił się ostatnio w benchmarku Geekbench, gdzie otrzymał dość dobre noty, 4106 i 12823 pkt. Benchmark wykazał, że smartfon ma 12 GB pamięci operacyjnej, co wskazuje, że jest urządzeniem wyższej klasy. Wpisuje się to w plotki, jakoby Motorola zamierzała w tym roku powrócić do porzuconego jakiś czas temu segmentu flagowców. Edge+ wygląda na flagowiec, ale jest też informacja, że model ten trafi tylko do amerykańskiej sieci Verizon, zatem mówienie o wielkim comebacku topowych "Motek" jest nieco na wyrost. Nie wykluczałbym jednak, że poza "verizonowym" modelem, firma uraczy nas jego odpowiednikiem, dedykowanym do szerszej dystrybucji. Podejrzewam, że jeszcze przed premierą dowiemy się, który scenariusz się sprawdzi.

Na podstawie informacji Geekbench i informacji własnej

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!