R E K L A M A

Następca Motoroli Razr już w drodze? A do tego model z rysikiem?!

Opublikowane:
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Wygląda na to, że Motorola Razr już wkrótce doczeka się następcy, obsługującego sieci 5G. Firma szykuje też sporą niespodziankę...

Napływające z Chin doniesienia wskazują, że niebawem (choć terminu nawet w przybliżeniu nie określono) Motorola zaprezentuje nowy wariant Razr-a, obsługujący sieci 5G. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to modyfikacja aktualnego modelu, czy też zupełnie nowa konstrukcja. Wiemy jedynie, że urządzenie zadebiutuje w chińskim mieście Wuhan - i tam też będzie produkowane w fabryce należącej do Lenovo. Nie wiadomo na pewno, czy będzie to model przeznaczony tylko na rynek chiński, ale wiele wskazuje, że niestety tak właśnie będzie.

W sieci pojawiło się ponadto zdjęcie przedstawiające nieznany dotąd smartfon Motoroli, wyposażony w... rysik. Nie wiadomo niestety niczego na temat przedstawionego modelu, ale źródło przecieku, Evan Blass przeczy, jakoby miała to być Motorola Edge+, o której istnieniu dowiedzieliśmy się parę dni temu. Nie należy natomiast wykluczać, że poznamy ten smartfon już podczas targów MWC.

Na podstawie informacji BlogOfMobile i @evleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!