R E K L A M A

iPhone 12 będzie podobny do poprzednika?

Opublikowane:
Atrapa iPhone 12 - prawdopodobnie
Atrapa iPhone 12 - prawdopodobnie
fot. Macotakara

Na temat kolejnej, planowanej na jesień generacji iPhone-ów krąży mnóstwo plotek. Dziś - kolejna, dementująca wcześniejsze, dotyczące rewolucji w stylizacji Apple.

Jeśli doniesienia japońskiego serwisu się potwierdzą, ci, którzy czekali, aż iPhone nabierze urody, będą zawiedzeni. Serwis Macotakara, powołujący się na dobrze poinformowane źródła, donosi, że iPhone 12 nie będzie znacząco różnić się od aktualnej generacji, a modyfikacje wyglądu będą jedynie kosmetyczne.

iPhone 12 zachowa notch (ma bowiem mieć przedni aparat TrueDepth z rozpoznawaniem twarzy), będzie mieć również charakterystyczną oprawkę tylnego aparatu o nieco dyskusyjnej urodzie. Jedynym, co może się zmienić, to ilość obiektywów w przypadku topowych modeli.

Możliwe natomiast, że zmienią się nieznacznie wymiary telefonów. Według doniesień z Japonii, model 5,4 cala będzie plasować się pod względem wielkości pomiędzy dawnymi iPhone SE a iPhone 8, a z kolei model 6,1 cala wpasuje się pomiędzy iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Z kolei wersja 6,7 cala będzie nieco dłuższa niż iPhone 11 Pro Max.

Na podstawie informacji Macotakara

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!