R E K L A M A

Oppo Reno 3 Pro w TENAA - koniec tajemnic

Opublikowane:
Oppo Reno 3 Pro
Oppo Reno 3 Pro
fot. TENAA

Oppo Reno 3 Pro pojawił się już w oficjalnej zapowiedzi, czas na debiut w tabeli urzędu TENAA - i ujawnienie specyfikacji.

TENAA podaje informacje o dwóch podobnych modelach, oznaczonych PCRT00 i PCRM00, ale nie widać różnicy pomiędzy ich danymi, chodzi zapewne o ten sam telefon. TENAA podaje, że Reno 3 Pro obsługuje pasma 5G SA i NSA oraz ma 6,3-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Pojemnośc akumulatora określono na 3935 mAh. TENAA wymienia tylko jedną wersję pamięci, 8+128 GB, podając też, że smartfony dysponują ośmiordzeniowymi procesorami o taktowaniu 2,4 GHz, ale z informacji Oppo wiemy, że chodzi o Snapdragona 765G.

Wspomniano również o obecności 32-megapikselowego aparatu do selfie i poczwórnego aparatu z tyłu, z matrycami 48, 13, 8 i 2 Mpx - spodziewamy się zatem zestawu obiektywu szerokokątnego i tele, jak w Reno 2. Obudowa ma wymiary 159,4x72,4x7,7 mm, zaś waga telefonu wynosi 172 g. Smartfon będzie dostępny w kolorach: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym. Warto dodać, że wcześniej pojawił się w TENAA Oppo Reno 3 w wersji 4G, oznaczonej PCPM00. Warto zauważyć, że w obu przypadkach stylizacja telefonów odbiega od wcześniejszych modeli Reno i ma - niestety - zdecydowanie mniej charakteru...

Na podstawie informacji TENAA 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!