R E K L A M A

Nowa Nokia z przedłużoną gwarancją w wybranych krajach Europy

Opublikowane:

HMD Global zachęca do kupowania smartfonów marki Nokia oferując dodatkowy program gwarancyjny - obowiązuje w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich. Chodzi o dodatkowy rok gwarancji przy zakupie telefonu w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

Oto lista urządzeń objętych programem przedłużonej gwarancji:

Oferta nie obowiązuje na wszystkich europejskich rynkach. Dotyczy następujących krajów: Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Niemcy, Włochy, Irlandia, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Francja i Wielka Brytania. Nowe smartfony powinny zostać kupione w okresie od 9 września do 31 grudnia 2019.

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji, trzeba będzie zalogować się do aplikacji "My Phone", która jest preinstalowana w smartfonie. Należy zezwolić jej na dostęp do informacji o IMEI telefonu, a następnie należy wybrać opcję "Warranty and insurance" w aplikacji, by zobaczyć status gwarancji swojego smartfonu.

Źródło: rel="nofollow">NokiaPowerUser

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Użytkownik Nokii
Global przespał sprawę. Jeszcze dalej nie dociera że rynek telefonów jest mocno nasycony. Promocja na gwarancję? Wolne żarty. Po dwóch latach telefon jest tylko słuchawką która jest tylko używana bo działa i nie ma powodu jej wymieniać. Telefony Nokia to tylko średnia i niska półka techniczna
Sam używam Nokii i wiem co piszę. Nawet system oprogramowania szczególnie jego aktualizacji ma wiele do życzenia. Aktualizacje zabezpieczeń są dostarczane po miesiącu lub dłużej. Zmiana systemu która.miała być realizowana ekspresowo faktycznie dokonywana była po ponad pół roku od oficjalnego wydania. Co pokazywało że są to puste obietnice. Tak więc parę dni na rozszeżoną gwarancję na pewno nie przyspoży tłumów
.46.102.37 | 19 Oct 2019, 00:10