R E K L A M A

Honor 20 Pro w nowym kolorze

Opublikowane:

Holograficzny design i islandzkie kolory w nowej odsłonie flagowca Honor 20 Pro. Jak podoba się wam Icelandic Frost?

Inspiracją dla stworzenia nowego koloru Honor 20 Pro było islandzkie jezioro Jökulsárlón, powstające z wody topniejącego lodowca. Oryginalny kolor to nie jedyny wyróżnik wyglądu smartfona. Cechuje go też pierwszy na świecie holograficzny design, który został opracowany za pomocą technologii Triple 3D Mesh. Gdy światło przechodzi przez szkło, mieni się i odbija we wszystkich kierunkach.

Honor 20 Pro jest wyposażony w aparat składający się z czterech obiektywów. Najważniejszą funkcję pełni wspierany przez sztuczną inteligencję Sony IMX586 (48 MP). Towarzyszą mu aparaty: szerokokątny (16 MP), przeznaczony do ujęć makro (2 MP) oraz teleobiektyw (8 MP). Atutem modelu jest także bardzo wysoka czułość ISO, która umożliwia robienie zdjęć w słabym oświetleniu.

W smartfonie zastosowano procesor Kirin 980 7 nm wspierany sztuczną inteligencją. Ponadto jest wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh i 256 GB pamięci wewnętrznej. Mocną stroną jest również system dźwiękowy Virtual 9.1, który jest dostosowany do większości słuchawek przewodowych i bezprzewodowych. Honor 20 Pro jest dostępny w sprzedaży online w cenie 2399 zł.

Informacja prasowa

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak

Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!